Wpis z mikrobloga

  • 3062
Zbliżają się urodziny mojego taty. Najlepszym prezentem, jaki mogę mu zrobić, jest pokazanie jego działalności hobbystycznej.

Odkąd pamiętam mój ojciec zajmuje się realistycznym modelarstwem kolejowym w skali h0. Na zdjęciu jego opus magnum - makieta, nad którą pracuje 10 rok i niebawem ją ukończy. Nosi tytuł "Nad Dachami Kwidzyna" i przedstawia fragment tamtejszej - historycznej już - kolei wąskotorowej. Na odwzorowanym odcinku przebiega po charakterystycznej estakadzie.

Mój tata jest popularyzatorem realistycznego modelarstwa kolejowego. Od kilku dobrych lat prowadzi autorski kanał na YT. Jego działalność w tej chwili śmiało można nazwać już hobbystyczną telewizją.

Zobaczcie sami, w wolnej chwili:

https://youtube.com/user/PMMH0

#modelarstwo #hobby #kolej #h0 #kwidzyn
Pobierz Visius - Zbliżają się urodziny mojego taty. Najlepszym prezentem, jaki mogę mu zrobić...
źródło: comment_1646375832x7UMnUoW5J2xkSjhdbBmyp.jpg
  • 137
@Visius: sto lat dla taty! Wspaniałe hobby!

Ps jak jesteście z Kwidzyna mocno rekomenduję przejsc się na mecz aszego MMTSU jesli nie byliście nigdy . Pilka reczna w pgnig superlidze jest super , znacznie lepsza na żywo niż w tv :)
@Visius: alez to jest piękne, jeżeli tacie zalezy na wyswietleniach i przyciagnieciem wiekszej ilosci zainteresowanych do swojego dorobku polecam zmienic miniaturki na takie ktore pokazuja makiety