Wpis z mikrobloga

Cześć,
wołam w związku z tym, że zaplusowaliście ten wpis

Podzielcie się wspomnieniami z pandemii. Ilu z was zachorowało, ilu wymagało hospitalizacji, czy ktoś znajomy odszedł w wyniku pandemii, usunął konto, dostał bana etc.

#covid19 #koronawirus #2019ncov

Specjalne pozdrowanie użytkowników od @gladagugu / @laches
=============================================
List nadany od zbanowanego @laches dzięki akcji #wolamyzbanowanych

  • 463
Przechodziłem dwa razy, pierwszy raz w listopadzie 2020 poważnie, bez hospitalizacji, ale miałem miesiąc wyjęty z życiorysu, drugi raz początkiem lutego 2022, więc jestem na świeżo, ale tutaj już bez większych problemów, jak jakieś przeziębienie.

Ze znajomych mi osób, to na covid zmarł ojciec mojego bliskiego kumpla ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gimnazjumqqq: Byłem chory w marcu 2021 roku, przeszedłem jak lekkie przeziębienie, gorzej zniosłem później szczepienie J&J (i to sporo gorzej). Teraz byłem chory przez prawie miesiąc i miałem wszystkie objawy covida za wyjątkiem gorączki, ale ciężko stwierdzić czy to on, bo się nie testowałem.
@gimnazjumqqq: ani razu nie złapałem(negatywne testy zawsze) miałem kilka przeziebień i ostatnio mnie #!$%@?ło do spodu troszke ale to przez zatoki z ktorymi walcze od dawna na zime.
nie szczepiłem sie i nie zamierzam, moja mama zostala uziemiona testem z bezobjawowym jakos w polowie 2020 i to tyle. Dziwny okres, teraz sie zaczyna dziwniejszy :x
@gimnazjumqqq: Wlasnie przechodze. Ja w miare dobrze rozowa troche gorzej syn goraczka. Moj ojciec przeszedl bez wielszych problemow. Tesciowie przeszli strasznie wujek rozowej pod tlenem. Ja rozowa i moj ojciec zaszczepieni reszta nie. Smiem twierdzic ze smiercionka jednak cos daje.
@gimnazjumqqq "Zachorowałam" na początku stycznia 2022, zarazila mnie teściowa, która zachorowała miesiąc po 3 dawce

Jestem 40+

8 godzin gorączki ok. 38 stopni
12 godzin ból głowy (patrząc w górę)

Mąż przez ponad miesiąc nie miał smaku, węchu przez 2 tygodnie

Córka, lat 15 negatywna, czy potem miała nie wiem, bo więcej testów nie robiliśmy, objawów zero
@gimnazjumqqq chorowałem, ale poza dusznościami nie było tragedii. 3 osoby, które znałem zmarły.

Patrząc na swój krąg znajomych, to chorowali i zaszczepieni i niezaszczepieni po równo. Ale zaszczepieni przechodzili chorobę znacznie lżej.
@gimnazjumqqq: no więc przez dwa dni miałem przytkany przełyk, jakby spuchnięte podniebienie, ale byłem przekonany, że od narkotyków, a nie od covida. Jak odepchał mi się nos po narkotykach to zauważyłem że nie mam węchu no i od 10 miesięcy mam problemy z węchem. Na początku zero, teraz otumaniony i mylne zapachy czuje. Moja bananowa odżywka do włosów #!$%@? obrzydliwie :C
@gimnazjumqqq: Nie zachorowałem, ale byłem na kwarantannie w grudniu 2020, moja mama niestety ciężko przechodziła, gorączka 39 stopni przez niemal trzy tygodnie. Pamiętam, że ojciec kaszlał wtedy jak #!$%@?, babcia utraciła węch a ja jako jedyny nie miałem objawów xd Ale na szczęście wyszliśmy z tego jakoś. Najgorzej wpłynęło na mojego wujka, który też ciężko przechodził i od tego momentu ma jakieś bóle reumatyczne i przez jakiś rok do tej pory