Wpis z mikrobloga

Cześć,
wołam w związku z tym, że zaplusowaliście ten wpis

Podzielcie się wspomnieniami z pandemii. Ilu z was zachorowało, ilu wymagało hospitalizacji, czy ktoś znajomy odszedł w wyniku pandemii, usunął konto, dostał bana etc.

#covid19 #koronawirus #2019ncov

Specjalne pozdrowanie użytkowników od @gladagugu / @laches
=============================================
List nadany od zbanowanego @laches dzięki akcji #wolamyzbanowanych

  • 463
Siema. Wziąłem 2 dawki, w grudniu złapałem Omicrona (pink eye ja ja cie #!$%@?ę)
Miewałem gorsze kace ale teraz nie wiem czy przez szczepienie czy to takie łagodne
Najbardziej doskwierało mi brak poczucia węchu a co za tym idzie smaku
Mama 75 lat przeszła z kaszlem (3 dawki)
Córka nic nie poczuła ale kaszlała.
@gimnazjumqqq: dwa razy pozytywny wynik. Pierwszy raz przechodziłem to gówno dosyć ciężko. Kilka dni gorączka około 40C, duszności, kaszel który myślałem że mi rozerwie płuca. Teraz drugi raz miałem w styczniu i już bardziej lajtowo. Przeziębienie + bardzo silny ból głowy przez 2 dni.

Nie szczepiłem się źle nie że względu na to, że jestem przeciwko szczepieniom tylko tak się zbierałem xD
@gimnazjumqqq przeszedłem lekko - jak grypa, ot 5 dni gorączka i zmęczenie, żona przeszła... Dziwnie. Zero objawów tylko brak węchu. Nie odzyskała w pełni do dziś (minelo 3-4msc). Mama przeszla bardzo ciężko. Wszystkie możliwe objawy przez 3-4tyg. Ja i mama zaszczepieni 2 dawkami, żona 3