Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 553
Rola Puchatka jest chyba bardzo niedoceniana. Wymógł na kacapach, żeby poczekali do końca igrzysk.
W te dwa tygodnie NATO dostarczyło tony broni, Ukraińcy mieli więcej czasu, ruskie przeżarli racje, przepili paliwo, przemarzli i zużyli wszystkie onuce.
A i sobie jeszcze zima zdążyła odtajać i muszą stać w korkach na asfalcie, bo w lesie mokro jak u Putina w pampersie.
Także dziękujemy pan Chińczyk ten jeden raz i może ten jeden raz w historii igrzyska się do czegoś przydały.
#ukraina #wojna #rosja #chiny
niegwynebleid - Rola Puchatka jest chyba bardzo niedoceniana. Wymógł na kacapach, żeb...

źródło: comment_1646256091IAIHURIkwi8FMKIVehrmMS.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Illidank: a tak serio, to czemu Kubuś Puchatek jest obraźliwy? Ja wiem, że Xi się nie podobało, że go porównują i zakazał. To głównie z tego powodu jest wklejany. A niez samego tego, że jest jakoś bardzo obraźliwe - bo raczej nie jest. Pewnie nie bardziej niż Duda - długopis.
@Illidank: leci na dwa fronty tak jak i Chiny :P


@mk321: po prostu uważam, że Chin nie ma co prowokować, (bo wątpię, że by poparli Rosję w 100%, gdyby coś się miało dziać), więc też i lepiej nie nastawiać społeczeństwa jakoś ofensywnie co do nich, bo idiotów jak widać u nas nie brakuje co lecą na granicę bo przeczytali fejka
@niegwynebleid: najbardziej martwi że z punktu widzenia chińskiego imperium gdyby NATO i ruski się wzajemnie wymordowały atomówkami to w sumie wcale nie jest jakiś najgorszy wariant - z miejsca staliby się światowym hegemonem w jednobiegunowym świecie

Szczerze to bardzo mi się nie podoba koncepcja trzech bloków trzymających się w atomowym szachu. Każdy z trójki ma motywację żeby napuścić pozostałych przeciw sobie, kupić popcorn i obserwować
@masz_fajne_donice:

i 20x większa gospodarkę.


swoją drogą może na to grają Chiny? Przecież jak Zachód odetnie się od Rosji to Rosja przestawi wszystko na Chiny a wtedy groźba odcięcia Chin od Rosji to totalny game-over. Tanie surowce w zamian za chińską elektronikę (z całym dobrodziejstwem inwentarza czyli też urządzeniami szpiegowskimi), chemię gospodarczą i jak będzie trzeba to żywność.

W wyniku tej wojny Rosja stanie się zakładnikiem Chin tak jak Białoruś jest