Wpis z mikrobloga

Sikhowie i generalnie ludzie z Bliskiego Wschodu > Kibole, prawaki, kuce i konfederaci.

Nawet nie ma o czym dyskutować, robią dobre jedzonko potrzebującym, są pomocni i przydatni. W tym czasie prawackie przegrywy (masło maślane, wiem) łykają propagandę putlera i onanizują się gdy uda im się znaleźć zdjęcie z niebiałą osobą pośród uchodźców.

W sumie nie wiem czemu zestawiłem normalnych ludzi z tymi pajacami, już g---o na polu jest bardziej pożyteczne niż prawak.

#ukraina #takaprawda #bekazprawakow
Kozajsza - Sikhowie i generalnie ludzie z Bliskiego Wschodu > Kibole, prawaki, kuce i...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwali sobie z 6 razy w ciągu dnia pod jakieś hentai czy inne japońskie g---o i będzie siedział we własnym nasieniu


@Dr_Plagi: nie interesuja nas twoje fantazje e-------e. Wasze zafiksowanie na temat spermy zachowajcie dla siebie
  • Odpowiedz
@nigdywiecejtypie: TYPIE ALE JAKI MASZ NA TO DOWÓD INNY NIŻ TWOJE DOMNIEMANIE? SPRAWDZAŁEŚ KAŻDEGO KTO TAM JEST I POTWIERDZIŁEŚ ŻE NIE BYLI STUDENTAMI/PRACOWNIKAMI Z UKRAINY TYLKO PRZYSZLI Z INDII CZY PAKISTANU? XD
  • Odpowiedz
@Kozajsza: dobrze, ze dopytujesz o wykorsystywanie sytuacji przez kolorowych. Bo co do tego, ze waszym jedynym zadaniem jest skłócić na nowo spoleczenstwo jak widac nie masz zadnych watpliwosci. Tyle z mojej strony, w tym temacie nie ma juz nic, co by mozna dalej powiedzieć
  • Odpowiedz
kurde, Polacy masowo pomagają Ukraincom, po czym widzą że są podle przez kolorowych wykorzystywani, że ci ludzie wykorzystują tragedie wojny. Ci sami Polacy wyrazaja z tego tytułu niezadowolenie. Co robi neuropa? Dzieli polskie społeczeństwo, wyzywa ludzi, ktorych nie lubi, zestawia wnjednym szeregu oszustow z legalnie przekraczającymi granice pracowitymi ludźmi. Podłość neuropy nie zna granic


@11mac11: ale żeś p--------ł double flip teraz xd

Podsumujmy działalność konserw z wczoraj: murzyny atakują! to na pewno łukaszenka ich nasyła, gwałcą i mordują, trzeba tworzyć bojówki w celu obrony, pan grzegorz miał racje
Podsumujmy działalność neuropy z wczoraj: nie ma żadnych dowodów, że to imigranci od łukaszenki, władzę miasta i policja dementują plotki o atakach, uważajmy na
  • Odpowiedz
W skrócie: Dowody na to że niebiałe osoby na granicy z Ukrainą nie są pracownikami/studentami/osobami które akurat przebywały na terenie Ukrainy w czasie gdy wybuchła wojna, tylko nielegalnymi migrantami zarobkowymi wykorzystującymi sytuację:

eeeeee no nie wiem typie zobacz m----n na zdjęciu
  • Odpowiedz
nie chce mi sie czytac waszej propagandy, ale doceniam, ze sie postarałeś, ktos na pewno przeczyta


@11mac11: zapomniałem, że dwa zdania więcej dla prawaczka to za dużo, zapomniałem, że preferujecie przekaz jak na obrazkach z książek dla dzieci xdd
  • Odpowiedz
a ten nadal swoje, chłopie wojna jest a Ty jakieś wojenki wywołujesz.


@harakiri888: mówią to prawaczki, które wczoraj forsowały na wykopku antyludzką propagandę nt. osób o innym kolorze skóry i śliniły się na wiadomości o jakiś kibicowski bojówkach na mieście, powołanych w celu przywrócenia spokoju

Z wami to tak zawsze, zbłaźnicie się, wasze wiadomości okażą się g---o prawdą, ale tak się okręcicie by wyszło na wasze. Gardzę takimi społecznymi szkodnikami.
  • Odpowiedz