Wpis z mikrobloga

Sikhowie i generalnie ludzie z Bliskiego Wschodu > Kibole, prawaki, kuce i konfederaci.

Nawet nie ma o czym dyskutować, robią dobre jedzonko potrzebującym, są pomocni i przydatni. W tym czasie prawackie przegrywy (masło maślane, wiem) łykają propagandę putlera i onanizują się gdy uda im się znaleźć zdjęcie z niebiałą osobą pośród uchodźców.

W sumie nie wiem czemu zestawiłem normalnych ludzi z tymi pajacami, już gówno na polu jest bardziej pożyteczne niż prawak.

#ukraina #takaprawda #bekazprawakow
Kozajsza - Sikhowie i generalnie ludzie z Bliskiego Wschodu > Kibole, prawaki, kuce i...
  • 52
  • Odpowiedz
@Kozajsza: masz anegdotyczny przykład i teraz pewnie będziecie nim spamować ogłaszając triumf? xD Do tego te inwektywy oczywiście, mam nadzieję, że szorujące po podłodze ego trochę się podniosło po tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
masz anegdotyczny przykład i teraz pewnie będziecie nim spamować ogłaszając triumf?


@wpisynienawisci: Nadal lepiej niż kolportowanie ruskich fejków i popieranie bicia randomowych ludzi ze względu na ich kolor skóry.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ten odgryziony palec był fejkowy, napaść z nożem była fejkowa, to kręcili film? Wywiady wyborczej i onetu ze "studentami' którzy nie wiedzieli gdzie studiują też były fejkowe? Zmniejsz dawkę o połowę tego co bierzesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Kozajsza Skoro są tacy super, to czemu w ich krajach jest taki syf i tak wysoka przestępczość? Zdajesz sobie w ogóle sprawę ile gwałtów na kobietach ma miejsce każdego dnia w tych bliskowschodnich zadupiach? Opamiętaj się trochę z takimi porównaniami.
  • Odpowiedz
@izotopPolonu

w taki właśnie sposób kacapy tworzą podziały w społeczeństwach europejskich. Dzielenie Polaków idzie wam nadzwyczaj dobrze lewaku.

Chodzi Ci o dzielenie Polaków na tych, którzy chcą coś zrobić dla potrzebujących i tych, którzy łykają ruską propagandę i tworzą obrazki na potrzeby niszczenia PR-u Polski, który od dawien dawna nie był tak dobry jak teraz?
  • Odpowiedz
@van-der-staas: Nie, chodzi mi o dzielenie na archaiczny podział "prawak - lewak". Nie każdy "prawak" jest takim prymitywem jak ci co robią milicję obywatelską w Przemyślu. Nie każdy "lewak" jest takim prymitywem aby podjudzać na siebie ludzi, którzy z dobrej woli pomagają w akcjach humanitarnych (realnie pomagających jest zdecydowanie więcej niż skrajności). Krócej - nie popadajmy w skrajności, że "prawak" = zły, a "lewak" dobry, co z tego wpisu można
  • Odpowiedz