Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? wykopki zobaczyli murzyna na granicy


@itsokaytobegay: nazywają się wyborcza:
https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,28167976,na-przejsciu-w-medyce-ukraincow-niewielu-sa-kamerunczycy-pakistanczycy.html

W poniedziałek na przejściu granicznym w Medyce Ukraińców uciekających przed wojną było niewielu. Prawie sami Pakistańczycy, Irańczycy i obywatele Maroka. Każdy mówi, że studiuje, choć język angielski i rosyjski znają szczątkowo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@itsokaytobegay: @Jestem_robotem123: dzisiaj przed pracą włączyłem tvn24 i relacja reportera z dworca w Przemyślu. Żałuję, że nie nagrałem: kamerzysta chyba pokazywał reporterowi gdzie ma się obracać bo spora grupa ciemniejszych osób ewidentnie uciekała z oka kamery. Zaczęli zakładać czapki, stawiać kołnierze. Śmiesznie to wyglądało jak tv ich goni a ci uciekają.
Tam jest naprawdę ich sporo. To nie pojedyncze osoby studenci.
@salvador5000 przecież te wykopki, które piszą o propagandzie swoją wiedzę czerpią chyba z tiktoka. Od 2 dni na każdej relacji czy to TVN24, BBC czy CNN, które cały czas mają wejścia z polskiej granicy czy dworca widać to samo. Nawet pojawiało się info, że po stronie ukraińskiej starają się grupować tych ludzi przez co ci prawdziwi studenci mają problem z ucieczką.
@Leightoon A gdzie ja napisałem, że popieram samowolkę? Bardziej chodzi mi o to, że są przesłanki, że zaistniała sytuacja jest wykorzystywana w sposób cyniczny przez ludzi którzy chcą nielegalnie przekroczyć granicę.
@global: Ty nawet jeśli to są Irakijczycy, somalijczycy, libijczycy, pakistancy to co, mają tam zginąć na miejscu? Nie mają prawa do ucieczki od konfliktu? Sprawa na granicy białoruskiej była jak najbardziej dyskusyjna, ale tutaj nie ważne od nacji po prostu #!$%@?ą przed wojną.

No ale jak widać rosji wystarczy zasiać ziarno i już mamy gównoburze i ataki :D No ale wiadomo cytując klasyka Wykopowicze to świadomi użytkownicy, którzy nie pozwolą wcisnąć