Wpis z mikrobloga

@szybki_zuk: ile ty masz lat? 15?
Czyli ci imigranci co byli na granicy białoruskiej kilka miesięcy temu to nie są ci widoczni na zdjęciach i filmach z granicy z Ukraina? To są hinduscy studenci, którzy przypadkowo wyglądają jak Irakijczycy i bydło z byłego ZSRR oraz Pakistanu?
  • Odpowiedz
@global: a ty ile 12?

Czyli ci imigranci co byli na granicy białoruskiej kilka miesięcy temu to nie są ci widoczni na zdjęciach i filmach z granicy z Ukraina?


@global: Nie wykluczam, że część mogłą się przedostać, ale powiedz mi jak ich rozpoznajesz? I czy uważasz, że zarówno straznicy ukrainscy jak i polscy psuzczaja
  • Odpowiedz
@global: jakie zdjęcia i filmy? xD Zdjęcia tego, że istnieją czarni? Czy to jedno nagranie, gdzie typ jużdawno zatrzymany? xD
Irakijczyka odróżniłbyś np. od syryjczyka? I jeszcze z kryształowej kuli wyczarował czy to student z bliskiego wschodu czy imigrant, który był na Białorusi?
A tak w ogóle to co to ma do band sebiksów agresywnych wobec ludzi wg klucza koloru skóry? xD

Rozumiem, że wszystko idzie zgodnie z
  • Odpowiedz
miałem rację. Nie potrafisz odróżnić Hindusa od np Pakistanczyka czy Irakijczycy.


@global: przede wszystkim to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem jak takie wnioski z d--y masz

Tam na Białorusi też byli tylko studenci i turyści i w dodatku to była "sprawa dyskusyjna"... No nie. Nie
  • Odpowiedz
Niech straż graniczna poda liczby ilu osobom odmówiła przekroczenia granicy. Jeśli nie podają, a wcześniej podawali, to coś jest nie tak.


@global: Mają dzień po dniu podawać ilość odmówień czy jak?
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: czyli wyzwales mnie od szurow, onuc, antyszczepionkowcow, plaskoziemcow. Jeszcze tylko faszysta nie zostalem. Zabunkrowales sie i myslisz, ze nikt nie rozpozna ze cos z toba jest nie tak. Glupoty piszesz. Przesadzilem z tym 15-latkiem. Ty nawet 10 lat nie masz. Mentalnie.
  • Odpowiedz