Wpis z mikrobloga

Oto typowy przykład cenzury i manipulacji neuropy. Napisałem niewygodny komentarz, autor wpisu go usunął. Możliwość usuwania komentarzy INNYCH osób jest dość osobliwa. Kiedyś na wykopie liczyła się siła argumentów, teraz to tuba propagandowa, gdzie bardziej liczy się szybkie kliknięcie przycisku usuń od merytorycznej dyskusji. Nie ma komentarza, nie ma problemu #neuropa #bekazlewactwa
kunajk - Oto typowy przykład cenzury i manipulacji neuropy. Napisałem niewygodny kome...

źródło: comment_1646150656gur1H7jjgPS75O1E9oU9gn.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@kunajk: Ty nie kasujesz on tak, skoro ma taka możliwość to niech mu będzie, przeprowadź się na jakiś wolnościowy portal typu Albicla gdzie nie wywalają takich postów :)
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: Czyli czujesz się mądrzejszy od innych i chcesz za nich decydować jakie argumenty są dla nich właściwe? Pomijam fakt, że nie jestem Konfederatom, ale jestem załamany, że po tylu latach cenzury nowe pokolenie na nowo chce budować nowy wspaniały świat, w którym mądrzejsi wiedzą lepiej jak reszta ludzi powinna myśleć i jakie informacje powinny do nich docierać.
  • Odpowiedz
pochwal się co napisałeś w takim razie


@NoJakNieJakTak: Napisałeś, że napisałem "wysryw", "partyjną propagandę", "prorosyjski komentarz" i koniec końców nie wiesz co napisałem?
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Nie, to nie wynika z braku chęci dyskusji, tylko z chęci ukrycia przed innymi treści kompromitującego Cię komentarza. Jak nie chcesz dyskutować - nie dyskutujesz. Proste. Zaś gdy nie chcesz by inni widzieli wady Twojego rozumowania - bawisz się w cenzora i usuwasz komentarz.
  • Odpowiedz