Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Jutro jadę do starych, poszukać książeczki wojskowej i chcę zgłosić się do WOT na przeszkolenie. Chłop zgłupiał na te stare, 34 lata, nie był w wojsku( byłem w UK jak dostałem bilecik, wróciłem do Polski po zniesieniu obowiązku odbycia służby) ale chcę się przygotować do tego co może być następstwem inwazji na Ukrainę. Jak macie lepszy pomysł na to żeby się podszkolić w obsłudze broni i obycia taktycznego to czekam na propozycje. Pjona.
Ps. Ten wpis nie jest pisany po to, żeby siać panikę.
Pss. Nie jestem ruskim trollem i onucą, poprostu racjonalizuję sobie bieżące wydarzenia. #wot #wojskopolskie #ukraina #polska
  • 31
@neerg_ylno: no ale do WOT możesz się zapisać i mieć dotacje 1 w miesiącu (2 dni). Oprócz powolan w wyjątkowych sytuacjach. Ale jeżeli chcesz się jakoś tam rozwijać, to wot jest spoko. Najlepiej się uczyć taktyki jaka operują wojska danego kraju.
@neerg_ylno może i są lepsze pomysły na szkolenie, ale wymagają wydania kilkudziesięciu tysięcy, więc jak nie planujesz takich wydatków to wot będzie ok. Jak będziesz miał jakieś konkretne pytania co do wstąpienia do wotu, szkolenia, zasad to wal śmiało
@neerg_ylno: W większych miastach jest bardzo dużo wszelkiej maści szkoleń strzeleckich, taktycznych, medycznych, radiowych, z taktyki zielonej, czarnej, szarej, białej, a dla postępowych również z tęczowej. :)

Zależy gdzie mieszkasz.