Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
Jutro jadę do starych, poszukać książeczki wojskowej i chcę zgłosić się do WOT na przeszkolenie. Chłop zgłupiał na te stare, 34 lata, nie był w wojsku( byłem w UK jak dostałem bilecik, wróciłem do Polski po zniesieniu obowiązku odbycia służby) ale chcę się przygotować do tego co może być następstwem inwazji na Ukrainę. Jak macie lepszy pomysł na to żeby się podszkolić w obsłudze broni i obycia taktycznego to czekam na propozycje. Pjona.
Ps. Ten wpis nie jest pisany po to, żeby siać panikę.
Pss. Nie jestem ruskim trollem i onucą, poprostu racjonalizuję sobie bieżące wydarzenia. #wot #wojskopolskie #ukraina #polska
  • 31
  • Odpowiedz
@neerg_ylno: byłeś w UK jak dostałeś bilecik i wróciłeś po zniesieniu obowiazku odbycia służby, ale masz książeczke wojskowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@neerg_ylno: nie wiem czy iście na podstawowe przeszkolenie jest takim dobrym pomysłem. Wydaje mi się że potem będziesz miał jakieś zobowiązania względem WOT?
Nie lepiej poprostu iść na strzelnice? Albo jakiś prywatny program?
  • Odpowiedz
@fiman: @Paskudny89: #!$%@? wam da wasza strzelnica,znawcy. Strzelanie samo w sobie to naniejszy problem. Taktyka,poruszanie się,komunikacja,kamuflaż,sprzęt,organizacja zaplecza. Strzelnica to fajna jest na wieczór kawalerski,a nie żeby się w czymkolwiek szkolić.
  • Odpowiedz
Jak macie lepszy pomysł na to żeby się podszkolić w obsłudze broni i obycia taktycznego to czekam na propozycje. Pjona.


@neerg_ylno Jak masz hajs i wolny czas to w Polsce jest bardzo dużo firm, które prowadzą tego typu szkolenia. Dobrym przykładem jest chociażby Soyers, który ma mega dużo doświadczenia w szeroko pojętym strzelaniu bojowym.
  • Odpowiedz