Wpis z mikrobloga

Obym nigdy nie mial racji ale putin jasno sie wyrazil. Na glownej pod wykopem o przekazaniu samolotow mnie zjechali i zwyzywali od onuc bo raczyłem napisać ze to troche glupie posunięcie. No tak, obym sie mylił ale co zrobicie polaczki jak wam putin zacznie bomby na głowy #!$%@?ć? Znów bohatersko dostaniecie #!$%@? na ringu usa-rosja. A za kilkadziesiąt lat jak ten swiat przetrwa bedziecie puste frazesy o bohaterskiej smierci setek tysiecy walic?

Ja tylko staram sie powiedziec ze obawiam sie ataku na cele w polsce w odwecie bo putin psychol jasno sie wyraził. Nie przyszywajcie mi latki onucy bo to dno
#ukraina
  • 49
  • Odpowiedz
@Frygus96: i myslisz ze dostajac niespodziewany #!$%@? od Ukrainców wda sie w kolejną wojnę z PL mając na uwadze że może to poruszyć całe NATO?
  • Odpowiedz
@Frygus96: Ale co ty chcesz rozmawiać z terrorystą. Raz ustąpisz to wejdzie ci na głowę i będziesz miał wolność jak na Białorusi. Lepiej zginąć niż żyć w takim świecie, wolność ma swoją cenne i trzeba być gotowym ją zapłacić.
  • Odpowiedz
@Frygus96: Gdyby ta wojna zakończyła się teraz, to armia rosyjska nie byłaby zdolna do przeprowadzenia podobnej operacji przez kilka lat. Mamy swoje F-16, a do tego siły powietrzne to coś co najłatwiej byłoby uruchomić członkom NATO. Innymi słowy nie strasz bo się zesrasz.
  • Odpowiedz
@Frygus96: Panie. Jeśli Rosja chce użyć na nas taktycznej broni nuklearnej, to klamka już zapadła i oddanie naszych samolotów broniącej się Ukrainie tego nie zmieni. Trzeba wspierać naszych sąsiadów w walce.
  • Odpowiedz
Ja tylko staram sie powiedziec ze obawiam sie ataku na cele w polsce w odwecie bo putin psychol jasno sie wyraził. Nie przyszywajcie mi latki onucy bo to dno


@Frygus96: alternatywnie mogę cię nazwać #!$%@?ą.
  • Odpowiedz