Wpis z mikrobloga

a no tak, bo Rosja to racjonalny partner i na pewno na nas ręki nie podniesie,


@mistrzpiotrek: Za kogo ty ich masz? Może jeszcze powiesz, że w trakcie negocjacji będą wystrzeliwać pociski? Z resztą o czym my tu dyskutujemy, żadnej wojny nie ma, jest misja pokojowa.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: TRZEBA TO JAK NAJSZYBCIEJ NAGŁOŚNIĆ I ZABLOKOWAĆ, bo to już przesada. Zwłaszcza publiczne chwalenie się takimi rzeczami to pchanie nas do wojny. Tak jak Rosja z terenów Białorusi używa i wyprowadza ataki to co - my teraz staniemy się kolejnym Ukraińskim bastionem i będziemy też walczyć? O nieee niee za długo to my wszyscy budowaliśmy - nie wiem jak wy Panowie, ale ja podziękuję. Do pewnego stopnia możemy pomagać,
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Na Kijów nie zrzucili b---y. Na NATO oczywiście moga zrzucić, ostatecznie przyszłości przecież nie znamy, ale raczej nie przemawia do mnie że będą chcieli ryzykować III wojnę światową i wojnę z NATO, bo Polska dała Ukrainie samoloty.
  • Odpowiedz
@rtp_diov: @masz_fajne_donice: @masz_fajne_donice: To jest wymysł kogoś. Zacznijmy od tego, że ta lista samolotów jest wzięta prosto z wiki i już jest dawno nieaktualna xD Nie ma nawet tylu latających migów u nas o innych krajach już nie wspominając.

Można to olać, to jest taka sama propaganda jak strącenia Iłów przez Ukrainę.

Samoloty nie będą od nas latać na 100%.
  • Odpowiedz
@epll: no nie wiem to lepiej żeby się ogarnęli co gadają i co chcą i czemu kibicują i czemu wtórują i jaką narracje prowadzą. Bo po tym wpisie to póki co widać, że: A - albo są mało inteligentni nie zdając sobie sprawy, że takie wpisy dla nas - Polski są niekorzystne B - za bardzo ich poniosło C - chcą nas wciągnąć do wojny i wykorzystać jako lekko silniejszego
  • Odpowiedz
@rtp_diov: A po co mają dementować? xD Polska i tak jest u putina następna w kolejności do ataku bez względu czy dajemy ukrainie migi czy nie.

Niech się ruskie srają. Po prostu pamiętaj, że Ukraina daje dużo info tylko po to aby podnieść morale.
  • Odpowiedz
@epll: wiesz z tego co widziałem w starych gazetach to w czasie II wojny światowej aby podnieść morale my pisaliśmy, że berlin bombardujemy. A wyszło jak wyszło. Dlatego takie kłamanie w żadną stronę nie jest dobre. A jako kontrprzykład podam inne kraje typu Francja czy Szwrajcaria. Francja wgle nie podnosiła morali się obsrała od razu a Szwajcaria wgle chyba pozostała neutralna i co? I lepiej im to wyszło, mniejsze mieli
  • Odpowiedz
@rtp_diov: co? Jak to kłamanie nie jest dobre? Propaganda to 20% wygranej wojny. Moralne ma być potężne, i jest! Co prawda a co kłamstwem zweryfikujemy na spokojnie kiedy Putin będzie dyndal na galezi
Teraz każda pozytywna informacja ma być podkolorowaną i puszczoną dalej. To sprawia że każdy chce być po stronie zwycięzców. Dlaczego Niemcy zmieniły front? Bo uznali ze trzymanie z ruskim nie ma sensu
  • Odpowiedz