Wpis z mikrobloga

@gorzki99: Nie no, to jest dla mnie za to #!$%@? logiki w drugą strone.
Co jest w tym złego że firma jest rosyjska? Saszka z 10 tirami na składzie wozi kartofle z paroma kierowcami i trzeba go dojeżdzać bo są z Rosji? Nie możemy tez przeginać w drugą strone że "oo patrzcie ten to z rosji to #!$%@?"
#!$%@? ludzie, to są zwykli ludzie. Inaczej jeżeli otwarcie taka osoba popiera wojne
@Syrenamen: to jest złego, że płaci w rosji podatki, za które putin kupuje naboje i bomby? ostracyzm ekonomiczny i presja muszą być, żeby ludzie w rosji mieli powód popchnąć zmiany. ale nie plując i kopiąc...
Nie możemy tez przeginać w drugą strone że "oo patrzcie ten to z rosji to #!$%@?"


@Syrenamen: Ej ej. Jak Ty z

Okazywac ostracyzm i ignorowac na kazdym kroku.


zrobiles "#!$%@?"?

To jednak troche roznica - nie sadzisz?

Co jest w tym złego że firma jest rosyjska?


To w tym zlego ze jak firma jest rosyjska to chyba zasila finansowo rosje?

Sorki ale jakbys nie zauwazyl to mamy wojne. I to
Sorki ale nawet nie wiem co powiedzieć


@Syrenamen: mozesz zaczac od odpowiedzi na moje pytanie:

Ej ej. Jak Ty z

Okazywac ostracyzm i ignorowac na kazdym kroku.

zrobiles "#!$%@?"?


Dalej pojdzie samo.
plucie i fizyczny atak za czyjeś obywatelstwo to zrównywanie się do kacapskich agresorów.


@hauhauhau: Pa tera:

Do saszki co mieszka sobie na zachodzie, tam pracuje, placi podatki i ma we dupie rosje pomimo ze sam identyfikuje sie jako rosjanin mam cale nic. On tej rosji nie zasila bo nie ma z nia nic wspolnego poza tym ze mowi ze pochodzi z rosji.


Niezly ze mnie kacapski agresor co nie?
coś ci się #!$%@?ło chyba do kogo piszesz, albo ni cholery nie rozumiem co chcesz przekazać


@hauhauhau: mea culpa.
przeczytalem:

za czyjeś obywatelstwo to zrównywanie się do kacapskich agresorów.


@hauhauhau:

Ale nie doczytalem ze pisales plucie i fizyczny atak. Tego tez nie popieram.

Skupilem sie na "za czyjes obywatelstwo"

I odpowiedzialem ze samo obywatelstwo mi nie przeszkadza. I kazdy ma prawo do identyfikowania sie.

Ale jesli ktos wspera w jakikolwiek
@robertx: Mhm. Obstawiam, że za parę lat to będą putiniści a nie Rosjanie, co wywołali tę wojnę. A Wołodia na tronie kremlowskim utrzymywał się boską siłą woli, bo wszyscy byli przeciw.