Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, Ukraińcy broniliby tak swojego kraju, gdyby latami ich onuce tresowały ich tak, jak nasze onuce nas, w nienawiści do własnego kraju, patriotyzmu i postaw narodowych?

Wykorzeniali nas dokładnie tak samo, jak za komuny. Cel był ten sam, ludzie też ci sami. Także - a może przede wszystkim - tu na Wykopie, wiadomo przez jaką grupe. Liczę, że jedynym pozytywem tej wojny będzie to, że otrząśniemy się z tego.

Ukraińcy pięknie pokazują nam, że warto.

#polska #4konserwy #bekazpodludzi #wojna #rosja #ukraina
źródło: comment_1646065937tHQhJBuxCVqSAo0oXuXBY6.jpg
  • 19
@Kapitalista777: Tożsamość narodowa jest bardzo ważna,od lat próbuje się obrzydzić wszystko co "patriotyczne",elitki wciskają nam łatkę rasistów,antysemitów,przesladowcow homoseksualistów.Propaguje się model patriotyzmu europejskiego ale okrojonego tak na prawde z jakiejkolwiek miłości do kraju swojego pochodzenia.Prawdziwe kacapy to sld,po,ko,lewica,media ala TVN.PiS ma inne grzechy na sumieniu,na innych płaszczyznach,buraki dorwały się do koryta,robią swoje machlojki ale jednak nie są szkodnikami na gruncie tożsamości narodowej.
@Kapitalista777:
Najbardziej zniechęcający do patriotyzmu są ludzie sami określający się patriotami. Ci sami ludzie każą wyjeżdżać z Polski, kiedy stwierdzisz że ci się coś ci się w niej nie podoba. Ci sami ludzie będą na ciebie pluć jadem, jeśli masz inne poglądy, jesteś niewierzący, masz inną orientację, inny kolor skóry.

To "patrioci" doprowadzili do tego, że jak widzi się na ulicy kogoś w koszulce z orłem/barwami Polski to od razu pojawia
To "patrioci" doprowadzili do tego, że jak widzi się na ulicy kogoś w koszulce z orłem/barwami Polski to od razu pojawia się myśl, że ten ktoś jest patusem


@CzajnikZniszczenia: Chyba ci się z tęcza pomyliło.

masz inne poglądy, jesteś niewierzący, masz inną orientację, inny kolor skóry


@CzajnikZniszczenia: XDD

Wchodzisz czasem na taki portal, jak Wykop.pl? Tam jeśli nie masz poglądów takich, jak partia-matka i ich medialne przekazy czy jesteś wierzący,
@CzajnikZniszczenia: Ogry narodowe to skrajność tak jak lewackie świry ale masz rację... wielu z nich się przebiło i obrzydzają swoimi wizerunkami wartości na które się powołują.Trudno się jednak dziwić dlaczego tak to wygląda po dziesiatkach lat prl,władzy kwachów,bolków.Środowiska patriotyczne zostały wybite ekonomicznie.Z biedaków muszą stopniowo rosnąć nowe elitki a przy kasie są dzieci komunistów.Profesorami uczelni dawne komuchy,topowymi bogaczami też ludzie którzy dorobili sie na pseudo-kapitalizmie po 89.
Wchodzisz czasem na taki portal, jak Wykop.pl? Tam jeśli nie masz poglądów takich, jak partia-matka i ich medialne przekazy czy jesteś wierzący, to jesteś wyzywany. Sprawdź kiedyś.


@Kapitalista777: Ty mi tu nie #!$%@? swoich kocopołów, bo wychowałem się na Podkarpaciu wśród gorszych prawaków niż tutaj. Miałem całe 19 lat, żeby poznać wspaniałość i wyniosłość "patriotycznych" i konserwatywnych poglądów. Byłem obrażany przez nauczycieli, kiedy chciałem się wypisać z religii.
Poznałem całą masę