Wpis z mikrobloga

@szalony_kundel_lenina: Putin był prawicowcem do momentu gdy napadł na Ukrainę. Proste. Teraz jest socjalistą/komunistą.

Najzabawniejsze że ten kuc podał argumenty właśnie świadczące że jest prawicowcem - "zamordysta i psychopata". Czyli to co chwalił Korwin w wywiadzie u Stanowskiego, że dla niego polityk "nie może mieć empatii" (a to jest istota bycia psychopatą) i że zamordyzm jest dobry.
Putin był prawicowcem do momentu gdy napadł na Ukrainę. Proste. Teraz jest socjalistą/komunistą.


@M_xxx: ale Putin nigdy nie był prawicowcem. To sowiecki człowiek i populista.
Czyli Korwin znowu się mylił?


@M_xxx: No na tym filmiku twierdzi, że jest. Czyli ewidentnie się mylił, albo kłamał xD

BTW, po co wrzucasz filmiki z tym dzbanem? Czyżbyś automatycznie założył, że skoro napisałem komentarz, że Putin nie jest prawicowcem, to na pewno jestem kucem od Korwina? xDDDDDDDDD
@mikessos: Chciałem usłyszeć od ciebie kucu, że Korwin się mylił.

Wam można ciągle pokazywać jak Korwin się myli, że jest #!$%@? chodzącą pomyłką i każdy kuc mówi że on akurat nie ma guru i nie zgadza się ze wszystkim z Korwinem bla bla ba
A jak przyjdzie do wyborów to patrząc po wynikach wszystkie kuce głosują tam gdzie jest Korwin.
Z resztą Korwin parokrotnie już udowodnił że wszystkie kuce zawsze zagłosują
Chciałem usłyszeć od ciebie kucu, że Korwin się mylił.


@M_xxx: Nie jestem kucem xDDDDDDDD Nie głosowałem ani nie zagłosuję na Konfederację xD Kiedyś, bardzo dawno temu, głosowałem na UPR - nawet jak Korwin sobie stamtąd poszedł.

Ale jak chcesz usłyszeć od nie-kuca, że Korwin się mylił, to tak, mylił się. Nie raz się mylił, przecież on często #!$%@? jak potłuczony xD

Wam można ciągle pokazywać jak Korwin się myli, że jest
Czyli byłeś kucem.


@M_xxx: Byłem kucem. Dawno temu, przeszło mi xD

Ale doceniam nazwanie lidera wolnorynkowców w Polsce dzbanem.


@M_xxx: Bo to jest dzban xD Nie mogę gościa słuchać, aż mnie skręca od nadmiaru chłopskiego rozumu xD
Byłem kucem. Dawno temu, przeszło mi xD


@mikessos: To kto jest tym prawdziwym prawicowcem jak nie Putin?
No bo deliktanie mówiąc JESTEŚ #!$%@? W MNIEJSZOŚCI ZE SWOIMI TEORIAMI bo sam guru prawactwa Korwin nazwał go prawicowcem, ja jako lewak też go nazywam prawicowcem, sam Putin nie ma żadnych ciągąt w kierunku lewicy...

W zasadzie spełnia wszystkie kryteria prawicowca.
Antydemokratyczność
Brak empatii
Hierarchia
Oligarchia
Kapitalizm
Imperializm
Pogarda dla "progrsywizmu europejskiego"

To kto
@M_xxx: Putin to sowiecki człowiek. Jego ciągoty w stronę konserwatywną to zwyczajna gra pod podbicie popularności wśród Rosjan.

(pozmieniałem nieco kolejność "zarzutów", żeby odpowiedź była bardziej spójna).

Antydemokratyczność


Nie jest to wyłącznie cecha prawicowa. Występowała u dowolnego antydemokratycznego reżimu lewicowego, jak choćby ten w Związku Radzieckim. Występuje też w krajach autorytarnych "nieideologicznie", jak choćby na Białorusi, która to "pielęgnuje" tę sowiecką spuściznę nie dla ideologii, ale dla podtrzymywania nostalgii. Rosja Putina