Wpis z mikrobloga

@jaavi666: e nie, na 50 farming, 5 polach, robisz 80 000 za jedną rundę, która trwa kilka minut. Dorzuć limpwurta, dorzuć hops i wychodzi realne kilka milionów w godzinę, rozbite na akcje w ciągu dnia, skillami które robisz na 3 dzień.
Jakie tam skille, wbijasz w dwa dni 38 farming, robisz kilka razy dziennie herb run + birdhouse i masz bond na kolejne dwa tygodnie poświęcająć łącznie z pół godziny dziennie.
@Frogsrdumb: :D

@KittyKitku: jak już zrobisz membera, nie zapomnij się logować na RS3 i robić tam daily. Z nich możesz spokojnie sobie membership utrzymać. Wczoraj mi z jakiegoś klucza wpadło 50 milionów i do tej pory nie wiem, co się stało, zobaczyłem napis że jakaś wygrana czy coś, nie zwróciłem uwagi, patrzę potem do banku a tam 50 baniek leży.
@KittyKitku: w rs3 też z tego co wiem na bonda nie zbiera się długo, jeśli ma się membership. Tam widzę są opcje zarabiania na 2 bondy, czyli miesiąc konta premium, w jedną godzinę. A w 2 godziny konto na 2 tygodnie to prawie każdym skillem się zrobi, czyli możesz sprzedać rzeczy i potem szybko je odkupić.

Tylko chyba nie można sprzedawać rzeczy members-only jak się nie ma konta.