Wpis z mikrobloga

Niepokoją mnie te wszystkie doniesienia z granicy Ukraińskiej, podobno większość wpuszczanych teraz imigrantów to "uchodźcy Łukaszenki" i inne młode byczki z Bliskiego Wschodu, a samych Ukraińców jest dość mało ze względu na kontrolę po stronie Ukraińskiej, czy ktoś będący na miejscu może potwierdzić że tak wygląda sytuacja? Czy to jakieś fejk niusy onuc?
#ukraina
  • 13
@GonzoMMz: nieukraińscy uchodźcy (czarni, Hindusi, Arabowie), których zdjęcia pojawiały się na wykopie, mogą być zagranicznymi studentami, których na uniwersytetach na Ukrainie było kilkadziesiąt tysięcy i którzy nie zdążyli się ewakuować z Ukrainy. Na przykład rząd Iranu chyba się trochę wypiął na swoich studentów i nie zapewnił transportu do domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
podobno większość wpuszczanych teraz imigrantów to "uchodźcy Łukaszenki" i inne młode byczki z Bliskiego Wschodu... Czy to jakieś fejk niusy onuc?


@GonzoMMz: sam właśnie powielasz te fejk niusy!
podobno, ale piszesz o tym...
@dos_badass: zadanie pytania to nie jest powielanie fejk niusów.

@cutecatboy: mam nadzieje że nasze służby szybko ich zapakują do samolotów i odeślą do siebie daleko od Polski, dzięki za informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@yamakto przy takiej ilości normalnych uchodźców z Ukrainy, boje się żeby nie przedarli się tamci po prostu.
@GonzoMMz: Przecież to są normalni studenci, którzy przyjechali do Ukrainy studiować, w dużej mierze kierunki medyczne, bo nie stać ich było na studia we własnym kraju. Wiadomo, że będą chcieli wrócić do domu. Wam już naprawdę ten rasizm mózgi przeżarł.
@cutecatboy: rasizm, faszyzm i homofobia, brzmisz totalnie jak ruska onuca, to że chcę żyć w kraju jednolitym jeżeli chodzi o kulturę i pochodzenia dzięki czemu jest bezpieczniej i milej na ulicach czyni mnie rasistą?
@GonzoMMz: tak, ruska onuca, wam się już styki poprzepalały od nazywania wszystkich dokoła ruskimi onucami xD studenci szukający schronienia przed wojną, bo nie zdarzyli się ewakuować albo ich rząd im tego nie zapewnił, największym zagrożeniem dla Polski. To nie są sprowadzeni przez Łukaszenkę migranci, tylko studenci, którzy zapłacili za studia w kraju, który oferował lepsze warunki niż ich własny. I nie pojechali do Niemiec czy Francji, tylko do biednej Ukrainy. W
@cutecatboy: rozumiem, dlatego napisałem o tym że należy tych "studentów" odesłać normalnie do ich krajów, gdyby to byli "uchodźcy wąsatego kartofla" to wzywałbym do wyrzucenia ich z powrotem na Ukrainę. Rozumiesz różnice? A Ty bez powodu nazwałeś mnie rasistą, wiesz w ogóle na czym polega rasizm? Przecież ja nie wzywam do najechania nie wiem Kenii i wybicia wszystkich mieszkańców, ponieważ są czarni xDD Po prostu widzę zagrożenie i tyle.

Wyobraź sobie
@GonzoMMz: Po co ten cudzysłów? To są po prostu studenci. I jak każdy, kto znalazł się na terenach ogarniętych wojną, mają prawo prosić o azyl. Tacy sztucznie sprowadzeni też, nie mógłbyś ich odesłać na Ukrainę. Z resztą ktoś ostatnio pisał, że już jedna grupa takich studentów jest w Warszawie.

I nie trzeba wzywać do "najechania Kenii" żeby być rasistą, ale musiałbyś znać definicję rasizmu. A zagrożenia nie ma, bo legalnie przebywający