Wpis z mikrobloga

@booby: Ło baden, teraz tym się bawię.

I np biorąc 4 produkty z głową przy 77% rabacie możesz wyjść lepiej niż 5 produktów, gdzie piąty jest za złotówkę.
@kodecss: @booby: przechodziłem to 2 tygodnie temu, ogólnie te promocje to o dupe rozbić trochę. Ceny w wiodących sklepach są tak zawyżone, że nawet jak dostaniemy piąty gratis to i tak wyjdzie podobnie jakby się wszystko zamówiło oddzielnie u najtańszych dostawców. za 5 sprzętów wydałem 10200 w euro rtv agd z opcją 5 gratis, a kupując oddzielnie to samo zapłaciłbym jakies 10400. Biorąc pod uwagę ilość straconego czasu( potrzebowałem 7
@snnop93: Masz racje
Jak używasz tych promocji na 2,3,4,5 produkt to wtedy ceny na media expercie "promocyjne" nie wchodzą, które tak naprawdę sa cenami rynkowymi bo np lodówka 2300 na promocji a normalnie 2700 - ale w innych sklepach 2300 itp.

Wtedy 5 sprzętów w media expercie wychodzi 7705 zł - 648 zl za plytę gazowa = 7057 zł
Natomiast jakbym każdy sprzęt kupił osobno w innych sklepach 7049 zł

To
przechodziłem to 2 tygodnie temu, ogólnie te promocje to o dupe rozbić trochę. Ceny w wiodących sklepach są tak zawyżone, że nawet jak dostaniemy piąty gratis to i tak wyjdzie podobnie jakby się wszystko zamówiło oddzielnie u najtańszych dostawców. za 5 sprzętów wydałem 10200 w euro rtv agd z opcją 5 gratis


@snnop93: przechodziłem to dwa lata temu. Kupując w późniejszym czasie, w innej promocji dalej wyszłoby to samo, a kupując