Wpis z mikrobloga

Sam byłem zdania, że w razie wojny w Polsce będę pierwszy #!$%@?ł, ale teraz kiedy prawdziwa wojna jest bliżej (geograficznie) niż kiedykolwiek, uświadomiłem sobie, że chyba nie był bym w stanie zostawić chociaż część rodziny czy przyjaciół tak po prostu #!$%@?ć i potem żyć z świadomością tego, że ktoś mi bliski oddał życie za bądź co bądź wspólną sprawę
#ukraina #rosja #wojna
  • 13
uświadomiłem sobie, że chyba nie był bym w stanie zostawić chociaż część rodziny czy przyjaciół tak po prostu #!$%@?ć i potem żyć z świadomością tego, że ktoś mi bliski oddał życie za bądź co bądź wspólną sprawę


@keikam: i wczesniej sobie tego nie uswiadamiales? Wczesniej po prostu byłes tchórzem, a teraz nagle masz przypływ odwagi bo zobaczyłeś ukraińców w telewizji? xdddd
@kfiatek_na_parapecie:

i wczesniej sobie tego nie uswiadamiales? Wczesniej po prostu byłes tchórzem, a teraz nagle masz przypływ odwagi bo zobaczyłeś ukraińców w telewizji?

Tak. I prawdopodobnie dalej był bym się bał

jak mu zaczna bomby latac nad glową to nastąpi spodziewany odpływ odwagi tak jak to bylo u niego w calym zyciu

Już wykopek określił całe moje życie po jednej dygresji XD
Już wykopek określił całe moje życie po jednej dygresji XD


@keikam: no przeciez sam to napisales, ze jestes tchorzem i byles nim cale zycie. Wolałes uciec jak szczur i wszystkich zostawić byle samemu mieć milusio. Przeciez to ty piszesz nie ja xddd
a to, ze ci hormony buzuja, napatrzyles sie na obrazki czesto propagandowe no to jak to bywa z chorągiewkami, nagle ci sie cały swiatopogląd zmienił i terazz twierdzisz, ze
@kfiatek_na_parapecie:

Wolałes uciec jak szczur i wszystkich zostawić byle samemu mieć milusio.

No tak zapomniałem, że już zdezerterowałem xD

mimo iz całe zycie dzien w dzien chciales uciec jesli myslales o takiej sytuacji

Sorry, ale nie myślałem o takiej sytuacji dzień w dzień i nigdzie nie napisałem że na pewno bym został xD To jest zwykłe gdybanie i prawdopodobnie i tak zmienił bym znowu zdanie, gdyby było jeszcze bliżej konfliktu. No