Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Stoję przed malym dylematem jesli chodzi o moja dalsza 'kariere'. Pracuje aktualnie w .NET i piszę głównie w Xamarin.Forms i troche w WebAPI. Na ten moment mam 1,5 roku roku doswiadczenia komercyjnego ale troche martwi mnie fakt, ze pracuje w dość niszowej technologii jaką jest Xamarin. Chciałbym zmienić stack technologiczny i chyba celowalbym w natywny development dlatego czaje sie raczej na androida/ios'a a nie inne multiplatformowe frameworki.
I tutaj moje pierwsze pytanie. W 2022 którą natywną platformę byście wybrali?
Zastanawia mnie jeszcze kwestia jak powinienem się rekrutować zmieniając stack technologiczny. Załóżmy, że teraz zaczalbym sie uczyc ktorejs platformy i w pół roku napisałbym jakiegoś dużego CRUD'a. Miałbym wtedy 2 lata komercyjnego expa ale w innej technologii. Czy to nie byłaby jakas czerwona flaga dla rekruterów, że gość co ma 2 lata stażu aplikuje na juniorskie stanowiska?
Pozdro:)

#programowanie #ios #android #mobile

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #621ab40887139da1d20c3d98
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 2
OP: Zastanawialem sie nad flutterem ale za natywnymi platformami przemawia ilosc ofert w internecie. Na nofluffjobs Xamarin to 8 ofert ( z czego pewnie polowa to Xamarin.Forms, reszta to natywny Xamarin w ktorym nie mam doswiadczenia, Flutter to 12 ofert a android i iOS maja tych ofert po 80+. Dlatego natywny development wydaje mi sie troche pewniejsza opcją

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri