Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, oczywiście jestem całym sercem za Ukrainą, ale zjeżdżają teraz do nas wręcz tabunami. I zaraz oczywiście developerzy wykorzystają pretekst i będzie wysyp artykułów z nagłówkami:

"Miliardy Ukraińców wjeżdża do Polski, ceny mieszkań szaleją"

I znów gadanie Januszy biznesu: "Mam stu Ukrów na wasze miejsce".

W ten sposób nigdy nie będzie dobrobytu i Polak nigdy nie będzie mógł godnie żyć. Putin cofnął nas o 15 lat.

#wojna #rosja #ukraina #putin #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci #ekonomia #gospodarka #wynagrodzenia
  • 34
  • Odpowiedz
@Ynfluencer:
My przyjmiemy teraz parę milionów uchodźców a sami za chwilę będziemy musieli wyjechać za godnym życiem.
Ludzie na razie są w trybie pomocy ale za 3 miesiące się obudzą a to już nie będzie ta sama Polska.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiedysmialemtubordo: zapominasz o Ukraińcach mieszkających w Polsce. Normalny człowiek chce sobie życie ułożyć, tak więc najpierw ci ludzie będą mieszkali głównie z nimi, a potem zacznie się. Wkręcanie do roboty.
Choć oczywiście wszystko zdeterminuje długość konfliktu.
  • Odpowiedz
Nawet jak zostana na jakis czas to przeciez bedzie podbite wszystko, ja np nadal mam studia, rodzice mi jeszcze pomagają, a jak niedlugo bede isc do roboty, ukladal zycie to przeciez ceny beda na maksa #!$%@?. Juz mialem okazje szukac lokum na ten rok nawet jak byl covid i nie bylo wesolo i tak. Tak więc nawet jeśli sporo z nich wroci to sporo przeciez bedzie chcialo tu zostac jak najdluzej jesli
  • Odpowiedz