Wpis z mikrobloga

@g__t też bym tego nie chciał ale niby mają coś bardziej zaawansowanego np kilka tys czołgów t80s... Z drugiej strony to wojna a nie zabawa i chodzi o przejęcie więc atak powinien być szybki i skuteczny a wygląda to nieco inaczej... Ja już sam nie wiem co o tym myśleć...
nie wiadomo chodzą słuchy że paliwa im brakuje bo sprzedają Białorusinów za samogon


@gaarahokage: Chłopie, zdajesz sobie sprawę, że zaopatrzenie sprzętu wojskowego w paliwo idzie w setki tysięcy litrów, a ty coś bełkoczesz, że im brakuje paliwa, bo wymieniają baniak ropy na flaszkę wódki xD
@arek1503 siejesz ziarenko, które potem kiełkuje wszędzie. To pytanie padalo już 1000 razy i polega na szerzeniu dezinformacji i niepokoju. Wpisz swoje pytanie w Google i wyskoczą Ci czy to na Twitterze, czy na wykopie, Facebooku odpowiedzi innych i będziesz miał odpowiedź co ludzie o tym sadzą przy okazji wyjaśniając dlaczego tak nie jest
@arek1503: myślę że nie.
No bo w sumie po co Władimir miałby poświęcać jakiś niewinnych chłopaków z Syberii srając sobie nie tylko na świecie ale i w Rosji, jak mógłby od razu puścić paru Rambo i odstrzelić Zieleńskiego? jeszcze do tego, teraz pół świata kręci z jego armii bekę zamiast się bać.

Po mojemu mogło być tak:
- myślał że Ukraińcy się od razu obsrają (jak było to z Krymem), poddadzą