Wpis z mikrobloga

@pozdroxxx666: Stary, ja na szczęście wojnę znam tylko z gier, filmów, seriali i książek od historii. Pewnie tak samo jak wielu innych dziś też mam momenty zdziwienia, że coś wygląda tak, a nie inaczej.
  • Odpowiedz
@Coronavirus moim zdaniem te filmy mogą być ustawiane, zmienia się narracja, nagle nie pisze się o tym jak to Ukraina i tak jest niepotrzebna a my przecież już graniczymy z Rosją więc o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a hitem jest jak to zaden rusek nie wie gdzie jest, po co, biedni chlopcy, dajcie spokoj
  • Odpowiedz
Podobno jest bardzo dużo takich przypadków.


@Coronavirus: wczoraj sluchalem jakiegos eksperta, i mowil ze te konwoje rosyjskie transportuja oprocz sprzetu, cale zaopatrzenie bo nie planuja dostaw bo omijaja miasta.
  • Odpowiedz
K: A wiecie gdzie jedziecie?

Ź: Nie. Na was (?). Ja nie. (trzech odpowiada, nie jestem pewien czy "na was" było)


@Detharon: co oni nie wiedzą gdzie jadą? Nie wiedzą jak sytuacja na froncie wygląda? To nie są podstawowe informacje?
  • Odpowiedz
Russian soldiers ask for news on how they are doing in war.


@LibertyPrime: to coś nowego, nagle wiedzą o wojnie? przecież podobno nic im nie mówili że jadą walczyć, ani nic, nawet nie wiedzą gdzie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666: True. Moja babcia, jak wkroczyli Rosjanie i pytali się, czy Niemcy byli dla nich dobrzy, też złego słowa nie powiedziała, bo pracowała u nich tyle lat i była nastolatką. Wydaje mi się to abstrakcyjne, ale tak było. Trudno nam to rozkminiać, jak siedzimy sobie przed kompem z kakaukiem daleko od wojny
  • Odpowiedz