Wpis z mikrobloga

#wojna
Ja tylko przypomnę że obrona Warszawy trwała 21 dni wiec te dwa dni tak naprawdę chyba nie wiele znaczą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wgle patrzcie jaki absurd - przerabiając kampanie wrześniową w szkole zawsze było o jak szybko nas podbili. Minęły DWA DNI a wydaje mi się to ogromnym kawałkiem czasu i natłokiem informacji.

A teraz wyobraźcie sobie co musza przezywać ludzie którzy są tam teraz na miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
@TastyMelon: Chodzi mi poprostu o to że o wiele za wcześnie zeby się cieszyć i na tle historii dopiero minęła chwila
Nie, nie jestem ekspertem od historii / wojny jestem informatykiem a to moje przemyślenia ¯_(ツ)_/¯
@apoo: w dzisiejszych czasach dwa dni obrony to jest ogromne i dobrze rokujące osiągnięcie ukraińskiej armii.
Przypominam że państwo mają otoczone przez wroga i mają mniej ciężkiego sprzętu i brak kontroli nad przestrzenią powietrzną
@xdTM: Wiem wiem ja rozumiem ze to nie jest miarodajne chodzi mi o sam fakt ze w sumie niby to krótki moment
W sumie dobra nie tłumacze może poprostu źle przekazałem co chciałem przekazać ¯_(ツ)_/¯