Wpis z mikrobloga

Zauważyliście że konserwy w dużej części nagle się stały proukraińskie? nie wierzcie w ich intencje bo są fałszywe ;)

Leci potężny damage control od #4konserwy - nikt nie jest w stanie zmienić lat uprzedzeń w 10 minut

#bekazkonfederacji #konfederacja #rosja #ukraina #wojna #korwin #braun #narodowcy #neuropa #polityka
Pobierz
źródło: comment_1645828869YhOzlzlFxZueZmYQ6FxK0l.jpg
  • 55
odpowiedz


@gnt_1: to bardzo ciekawe co piszesz bo jest w pełni nie prawda, jeszcze kilka dni przed atakiem na głównej pojawiały się treści prorosyjskie prosto od konfederacji, mało tego - większość ostatniej aktywności czyli tag #koronawirus również jest przejęty przez konserwy i również tak się zdarzyło że większość to prorosyjskie onuce

ILE MAGICZNYCH PRZYPADKÓW
@NoJakNieJakTak: czy nie jest trudno żyć mając tak uproszczone do granic możliwości rozumowanie? Partia polityczna to monolit, niemożliwe, żeby różni ludzie tej samej partii mieli różne zdania? Można być tylko bezkrytycznie za EU albo za Putinem? Można tylko bezkrytycznie ubóstwiać Ukrainę albo być jej wrogiem, nic pośrodku? Takie fałszywe dychotomie to najczęściej narzędzie propagandy.
@Volki: nie mam już nawet siły odpisywać ci 10 raz że nie mam pojęcia co to za konto a już na bank nie jest moje.

no ale konserwy lubią znajdować sobie wrogów a potem z nimi bohatersko walczyć, nawet bez argumentów