Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: nooo natychmiast ahaha *bede was na bieżąco informować co jest z sytuacja loga* gdzieś był turbo #!$%@? jakiś film wytłumaczenie? #!$%@? było wiec utkaj dziurę..
@Kroledyp: Oj czekaj czekaj. Gdzie się odniosła? Cały czas gadała, że ona nie wiedziała itp. itd. to nie jest odniesienie się tylko #!$%@? takie. Jak można nie wiedzieć, że kogoś praca jest chroniona prawem autorskim mając ponad 20 lat na karku, nie wspominając o studiowaniu prawa. By chciała to by nagrała film i powiedziała jasno jak było, a nie robiła z siebie typową blondynkę która nie wie, nie potrafi itp. Suche
@danoneek: Nie no wiadomo że po fakcie Ty i całą reszta wiecie wszystko lepiej i dokładnie byście wiedzieli jak się zachować co by wardęga był ucieszony, takiego #!$%@? z waszej strony już się słuchać nie da.
@Kroledyp: Ale co wiemy lepiej? Ma menagerów, tyle ludzi wokół siebie, stać ją na prawnika a jej tłumaczenie to "nie wiedziałam" czyste lenistwo z jej strony. Myślę, że dziecko potrafi jak skłamie wytłumaczyć dlaczego tak zrobiło, ale Weroniczka już nie.

Odniosłem się tylko do twoich słów bo sugerujesz, że ona wielce pokrzywdzona była i się odniosła... To nie jest odniesieni się, tylko zrobienie czegoś na #!$%@? żeby był spokój.

Mam wrażenie,