Wpis z mikrobloga

mężczyźni do 60 roku życia mają zakaz wyjazdu z Ukrainy. Czyli kobiety przez 30 lat współrządziły, blokowały rozwój państwa swoimi pierdami, blokowały przygotowania do wojny i budowę silnej armii, a teraz mężczyźni z ch*jem w ręku stawiani są pod ścianą.
Czyli jak zwykle silne i niezależne kobiety bawiły się w politykę ale konsekwencje mają ponosić tylko mężczyźni.
Kobiety widzą i uważają za mężczyzn tylko tych najwyżej, prawników, lekarzy, polityków, prezesów i właścicieli firm i tu chcą parytetów, tu chcą równouprawnienia
ale trep który będzie taplał się w gównie i błocie, który będzie rzygał ze strachu przed śmiercią, który będzie się mordował na ćwiczeniach wojskowych zabrany z domu do poboru, który poniesie wszelkie konsekwencje politykowania jest #!$%@? niewidzialny, nawet nie uważają go za człowieka
Jedno wielkie XD na ten świat i te czasy gdzie panuje ,,patriarchat" a tak naprawdę z jednej strony faceci są gnojeni przez cuckserwatystów a drugiej przez feministów

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #pieklomezczyzn #ukraina #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 87
Do siebie nie równaj, incele na wykopie to nie "wszyscy mężczyzni". Jestescie pośmiewiskiem dla mężczyzn, a nie ich reprezentacją.


@diamentovva: to ty jesteś pośmiewiskiem dla mężczyzn. Nie trzeba być żadnym incelem, żeby krytykować wpływ kobiet na państwo, gdy nie ponoszą one za ten wpływ odpowiedzialności. Tylko upośledzone spermiarze mogą taką sytuację popierać.

Trzeba być też upośledzonym kompleksiarzem, żeby ruszały kogoś te twoje idiotyczne teksty, jakbyś serio miała prawo wyznaczać, kto jest
@diamentovva: tak samo mówisz feministkom co nienawidzą mężczyzn bo je ktoś zgwałcił? Haha beka XD baba nienawidzi mężczyzn, pewnie ją zgwałcili i ma ból dupy, dlatego jej opinia jest nieważna
Żałuję każdej chwili w życiu, w której wspierałem feminizm. Paskudne, roszczeniowe, egoistyczne babska, już się naczytałem na subredditach dla bab o tym, jak to one są największymi ofiarami wojny. Paskudne, jak strasznie #!$%@? mają na ukraińskich mężczyzn, którzy teraz walczą i
@harold97: Kuhwa już kolejny powiązany z wojną post o tym, jakie to złe te baby. Jakby wam dali możliwość, to chyba prędzej byście strzelali do kobiet niż do ruskich, gdyby w nas wjechali, co? xD #!$%@?, że ktoś wykorzystuje taką sytuację żeby wysrać się żarem na baby.
Co proponujecie jeden z drugim tak naprawdę? Odebrać im prawo głosu, możliwość tworzenia państwa i zapędzić do garów? Tak ma wyglądać cywilizowany europejski kraj
@Creed-Bratton: czyli skoro kobiety walczą o równe prawa to ich wrogiem są mężczyźni ? tak idąc twoją logiką

po co im odbierać prawo głosu ? skoro już głosują i mają ten przywilej to niech też mają łączony z tym obowiązek obrona kraju? czemu kobiety mają mieć przywileje a faceci tylko obowiązki ? są jakieś upośledzone i nie zdolne do poniesienia konsekwencji swoich decyzji

poza tym jedyną osobą która szerzy tu nienawiść
Co proponujecie jeden z drugim tak naprawdę? Odebrać im prawo głosu, możliwość tworzenia państwa i zapędzić do garów? Tak ma wyglądać cywilizowany europejski kraj wg was? Sam olewam te głupie cipy mówiące że hurr durr prawdziwy mężczyzna ma nas bronić i ginąć za nas na wojnie, ale wam to już zwyczajnie #!$%@? od tej mizoginii.


@Creed-Bratton: ja proponuję, aby głos w wyborach mieli tylko ci co zobowiążą się bronić kraju w
i mają ten przywilej to niech też mają łączony z tym obowiązek obrona kraju? czemu kobiety mają mieć przywileje a faceci tylko obowiązki ? są jakieś upośledzone i nie zdolne do poniesienia konsekwencji swoich decyzji


@harold97 Jeśli jesteś za tym, żeby każdy miał obowiązek obrony kraju, to nie różnisz się zbyt wiele od tych osób co zakazały mężczyznom opuszczanie Ukrainy. Dlaczego nie być za tym, żeby każdy miał wybór co chce zrobić
@Creed-Bratton: a co do kobiet i garów to szczerze mówiąc wy#$≠ mam gdzie pójdą i co będą robić. Ważne, żeby nie popierały takich partii jak Lewica, które mówią, że należy ograniczyć wydatki na zbrojenia na rzecz socjalu.

Później partie realizują takie debilizmy żeby zgarnąć elektorat, a jak przyjdzie wojna to faceci mają ryzykować życie, żeby bronić tego cyrku? Po#$&doliło cię chyba XD

Poniżej statystyki z podziałem poparcia poboru dla mężczyzn na
s.....i - @Creed-Bratton: a co do kobiet i garów to szczerze mówiąc wy#$≠ mam gdzie p...

źródło: comment_1645793008P0UVHOQAilwo1V0OMpKfSo.jpg

Pobierz
@skitarii: 49% czyli połowa, a wy się tu sracie jakby KAŻDA albo większość nas wysyłała na wojnę. Ta połowa, to jakieś stare baby, co wychowały się w zupełnie innym systemie i mentalności albo prawicowe Karyny z poglądami typu "chrum wojsko zrobi z was mężczyzn, a nie pedałów w rurkach". Jak już się spotykałem wśród kobiet z poparciem dla przymusowej służby wojskowej, to nie były to żadne feministki i lewaczki, tylko właśnie