Wpis z mikrobloga

@Denisow

Poniżej zostawiam przebieg rozmowy z typowym szurem. Następnym razem jak ktoś będzie mnie pytał o definicję foliarstwa i wyparcia, to je mu pokaże. Książkowy przykład wyparcia, brak chęci prowadzenia dyskusji w obliczaniu pojawienia się dowodów, argumentum ad personam, brak umiejętności formowania logicznych argumentów, brak wiary w dowody naukowe. Tutaj mamy jeszcze przykład szura, który nadużywa emotikon w celu zasłonięcia swojej głupoty. Blefuje, że ma wyższość na przeciwnikiem, ale tak naprawdę traci grunt pod nogami. Boi się zmiany światopoglądy, więc odwraca się plecami i udaje, że nic się nie stało. I do tego bredzi kompletnie nie na temat.

Szur: odpowiem tak, oczywiście bym się zaszczepił gdybym niezaszczepiony zagrażał innym, ale skoro nie zagrażam to jest to moja sprawa i tyle, nic ci do tego i nie oceniaj rzeczy, które robie bo jestem wolnym człowiekiem :D

Ja: w pewien sposób zagrażasz innym. szczepionka nadal zmniejsza szansę na zakażenie, nawet jeśli w porównaniu z poprzednim wariantami skuteczność ta jest o wiele słabsza. poza tym, to oznacza, że mogłeś się przyczynić do roznoszenia wariantów, na które szczepionka była o wiele bardziej
  • Odpowiedz
@ly000: nic się nie zmieniło, k----n powiedział, że się nie mylił tylko putin oszalał. Kuce przyklasnęły, że krul nieomylny i karawana jedzie dalej. Bycie korwinistą jest rodzajem pewnego rodzaju sekty i kultu jednostki, tylko korwin jest nieomylny, a jak ktoś ma inne zdanie to lewak albo nie rozumie albo wyrwane z kontekstu.
  • Odpowiedz
zweryfikowali swój poziom zaufania do wszystkich bzdur, które do tej pory ci foliarze głosili.

@ly000: Niestety, nadal łykają ich bzdury.
Aczkolwiek od wczoraj mniej słychać szumowiny pokroju kleopatrix
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ly000:

są nieprzetestowane, to eksperyment medyczny itd.


Co się stało z początkowo ogłaszaną skutecznością szczepionek 95-100%? W tym również w zapobieganiu zakażeniu?
  • Odpowiedz
@tsumazi: ja zweryfikowalem, wedlug tego co ostatnio stwerdzil korwin u stanowskiego, sam powinien miec teraz zakaz wypowiadania sie na temat rosji. Bardzo dokladnie sie pomylil.
  • Odpowiedz
@ly000: Ale korwin miał rację np jeśli chodzi o Białoruś. Gdybyśmy nie bawili się w obalanie dyktatorów to teraz by tam nie było rosyjskich wojsk i wojna wyglądałaby zupełnie inaczej
  • Odpowiedz