Wpis z mikrobloga

@zlitujsieniebanujczlowieku wiadomo tylko tyle że wojska wjechały ma teren elektrowni, most na rzece chyba 'uz' został wysadzony, a pracownicy dostali kaski wojskowe i karimaty i są przetrzymywani jako zakładnicy. Warto pamiętać że nad elektrownią jest arka która póki jest cała, zabezpiecza i elektrownie i połowę Europy, Czarnobyl już parę dni temu został zamknięty bo wywozili z niego paliwo, a z kolei nie widzę innego sensu jak zajmowanie elektrowni w innym celu niż
@zlitujsieniebanujczlowieku nie bierz tego za pewnik, bo niewiele pamiętam z czasów interesowania się zona i chęci wyjazdu tam, ale czy to aby nie jest tak, że paliwo użyte w reaktorze, czyli odpad po reakcji jest składową broni jądrowej? Żaden ze mnie chemik, ale wydaje mi się że w którymś dokumencie o elektrowni takie rzeczy słyszałem ¯_(ツ)_/¯
Zatem idąc tym tropem w Czarnobylu jest aż za dużo wykorzystanego paliwa, bo nikt się chyba
@zlitujsieniebanujczlowieku brzmi #!$%@? strasznie. Jeśli położą na tym łapę ruscy to nie tylko mają asa w rękawie czyli skażenie połowy Europy w postaci zniszczenia Arki nad reaktorem który ciągle jest w oplakanym stanie i może skazić duże tereny, to mają jeszcze dość dużo paliwa do głowic, co jest jeszcze gorszym pomysłem. I to jie jest tak że sieje panikę, bo uważam że tego jest dziś w necie oporowo dużo i możesz sobie