Wpis z mikrobloga

Właśnie zatankowałem dieselka mojej lubej, na szczęście bez kolejki, protip -> dziewczyna kolegi pracuje na stacji (a nawet nie wiedziałem) xD
Przynajmniej dojedzie jutro z pracy do domu, bo inaczej mógł by być problem. Zasięg pokazany wg. kompa był 70 km, do pracy ma 34km. Powrót mógł by być na ryzyku ()
Swojego gazolota zostawiam, pomimo że gazu nie mam, ale nie będę stał w kolejce godzinę (tutaj nie da się już podjechać pod "nieczynny" dystrybutor). W razie "W" 4/5 Pb jest.
Pora otworzyć winko ()
Największą bekę miałem z takich, co tankowali za 50-100-150 zł, ale dla tego że im więcej do baku nie weszło. No po prostu XD

#motoryzacja #patologiazewsi #paliwo

PS. Na stacji wg. tej dziewczyny zostało im tylko ok. 600 litrów "lepszego" diesla (zwykłego nie ma już od dawna), z Pb nie lepsza sytuacja, gazu mają tylko w miarę dużo.

PS2. A wszystko przez "fejk nisua" stworzonego ponoć przez ruskich w związku z #wojna #ukraina że nie będzie paliwa - i wiecie co? Na pewno go jutro nie będzie, bo ludzie się nakręcili i z dostawami się nie wyrobią XD Brawo XD
  • 9
Pora otworzyć winko ()

Największą bekę miałem z takich, co tankowali za 50-100-150 zł, ale dla tego że im więcej do baku nie weszło.
@Gandezz

Jak już pijesz winko to naucz się pisać dlatego razem :)