Wpis z mikrobloga

Hejo, byłem na deficycie kalorycznego, jadłem nawet kfc itd ale kalorie się zgadzały i schudłem 20 kg, a moja różowa oscyluje w około 1400 kaloriach około 500 deficytu i waga a i drgnie przez kilka miesięcy. Chodzimy na siłke, daje jej wycisk i waga ani drgnie. Dlaczego? Tarczyce ma ok bo badała #mikrokoksy #dieta #dietetyka #silownia
  • 36
@AnkieterPrzegrywu: Ja bym tutaj szukał problemu, jeśli nie ma.zadmego podjadania to niska podaż kalorii sprawiła, że zwolnił metabolizm, różowa się nic nie rusza oprócz tego, że trochę na siłce będzie 2-3 razy w tygodniu i zwolnił jej metabolizm, spadła jej spontaniczna aktywność o nagle te 1400 to bliżej utrzymania wagi
@bartt345: Przecież OP mówi, że treningi są intensywne, poza tym dziewczyna chyba nie jest przykuta do łóżka w resztę dni, żeby nic a nic się nie ruszać? 1400 do utrzymania wagi ma dziecko, a nie osoba dorosła, która jeszcze chce schudnąć. Zgadzam się, że coś jest nie tak albo z dietą różowej, albo z jej zdrowiem, ale skąd ty wysnuwasz takie wnioski?
@cutecatboy: @bartt345: No pisałem, ze siłownia jest grana. 2 x trening fbw ze mną na pełnej i teraz dokłada trening ABT w ramach zajęć grupowych. No #!$%@? schudłaby chociaż kilogram, a tu nic.

@KatpissNeverclean: jak zaczynaliśmy to była na diecie rozpisanej i bylo to samo. Teraz nie pilnujemy makro, ale węgle dosyć nisko trzymamy i nadal waga stoi.

Najlepsze, ze w pasie zgubiła 4 cm a w biodrach 6,
@KatpissNeverclean: jesteś w stanie pomóc? na śniadanie i kolacje różowa je chrupkie pieczywo żytnie z łososiem, jakąś wędliną, jajko itd. Warzyw sporo, obiady ok 50-70g makaronu/ryżu i ok 170-200g mięsa chudego. Do tego jakieś smoothie albo skyr pitny i nic, ręce opadają