Wpis z mikrobloga

Taki piekny mail od santader z godziny 17:56 czyli defacto po fakcie, nie widziałem że mogą sobie coś takiego nagle wprowadzić. Przyznawać się kto został z pozycją na noc i jest w dupie :-)?

W związku z sytuacją geopolityczną na Ukrainie obserwujemy zwiększoną zmienność kursów, a utrzymywanie otwartych pozycji w instrumentach finansowych wiąże się z podwyższonym ryzykiem inwestycyjnym. W zw. z powyższym Biuro Maklerskie, działając na podst. par. 46 Regulaminu świadczenia usług maklerskich, informuje, że depozyty zabezpieczające dla wszystkich kontraktów i opcji notowanych na GPW zostają powiększone o 40% w stosunku do poziomów minimalnych wymaganych przez KDPW-CCP. Zmiana nastąpi z dniem 22 lutego 2022 roku po zakończeniu sesji giełdowej.


#gpw #santander #gielda #derywaty
  • 5
@oczkers: u innych brokerów też tak jest? Zgłaszajcie. Ja póki co dostałem tylko z rana SMSa z BOŚ że konto które otworzyłem w poniedziałek jest narażone na #phising i muszę zmienić hasło z którego, jak do tej pory, logowałem się 3 razy. Szkoda tylko że nadal maksymalna długość hasła to śmieszne 15 znaków.
@DeoLawson: to samo i ja pomyślałem. No raczej że nie zamierzam zmieniać hasła które wczoraj wymyśliłem. BOŚ z tego co widzę jest dosyć staroświecki i mają trochę siermiężne podejście do klienta. Nawet MiFID u nich, w porównaniu z innymi, przypominał bardziej egzamin jak ankietę (to akurat na plus).