Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy, ale ja zaczynam budować takie cacko. Będę się z Was śmiał polaczki i popijał kawę z ekspresu a wy będziecie srali po krzakach i biegali z karabinem po lesie. Muszę dzisiaj jeszcze załatwić podpięcie wody i podpisać umowę z PGE na dostawę prądu, bo jakoś będę musiał grać na konsoli w Call of Duty.
#wojna #rosja #ukraina
źródło: comment_1645534450eUn24xp1OxQNELSPZeVfqI.jpg
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@fanmarcinamillera: beka to z ciebie będzie, co będziesz się kisił przez miesiące w ciasnym bunkrze w fatalnych warunkach, tylko poto żeby wyjść na całkowicie #!$%@? świat gdzie codzienne życie to jest udręka. Ja natomiast wezmę i kulturalnie zdechnę w pierwszych 5 minutach konfliktu, dzięki tej sztucce będę mógł mieć już #!$%@? i żadnych niedogodności nie dosiawdcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie wiadomo, ze to bait, ale komentarze iście zasługujące na miano eksperta wykopu.
Już widzę jak żołnierze szukają takich włazów żeby w nie wrzucać granaty. Pytanie jest po prostu gdzie by to było i jak by to zabezpieczył.
Faktem jest, ze wentylacja jest problemem, ale trochę takich schronów już powstało wiec na pewno jest na to rozwiazanie. A stwierdzenie, ze nie dostanie pozwolenia na budowę to już najwyższy poziom braku informacji i