Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, dostałem ostatnio pracę zdalną dla zagranicznej firmy, zarabiam dobre pieniądze. Moja dziewczyna z kolei pracuje w pewnym polskim korpo (nie w #it). Od kiedy zacząłem tę pracę ciągle ma do mnie wyrzuty. Nie chce się pogodzić z tym, że zarabiam dużo więcej od niej. Twierdzi, że nawet się nie afiszując doprowadzam ją do poczucia wstydu, irytacji i twierdzenia, że jej życie to jedna wielka porażka. Wręcz domaga się jakiejś równości finansowej xd
Doszło do tego, że już nawet mówi o tym, że wolałaby zrobić sobie "przerwę" (według mnie po prostu odejść). To dla mnie jakieś niepojęte.
Na wykopie zwykle się pisze o laskach, które kochają hajs chłopa, tutaj całkowicie odwrotna sytuacja.

Nie wiem, to normalne w logice kobiet? Nawet nie mam pomysłu jak tą sytuację rozwiązać.

#rozowepaski #zwiazki #programista15k #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6214960f35706f441985fe16
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli zawsze trochę "rywalizowaliście" - oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu, to może czuć się trochę przegrana.

Ja bym nie słuchał gości z internetu tylko poszedł na terapię dla par po prostu to przegadać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro mówiła o przerwie trzeba było powiedzieć, że spoko i ją olać. Teraz będziesz dla niej mało męski, bo się starasz o relację. Z czasem będzie tracic do Ciebie szacunek. Tak niestety działa umysł większości kobiet. Trzeba trzymać je krótko. No chyba, że jesteś mega przystojny i masz powodzenie wśród kobiet i ona to widzi. Wtedy nawet by nie śmiała powiedzieć o przerwie. Bała by się Twojej reakcji.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: olej ją. Też miałam kiedyś faceta, który miał wielki problem z tym, że więcej zarabiam. Ciągle wbijał szpileczki mówią, że miałam szczęście, że taką pracę znalazłam jakby to niezależało od mojej ciężkiej pracy :D
  • Odpowiedz