Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna #bekazrozowychpaskow
Julki masowo leżały na wznak w proteście przeciw przypadkowej śmierci murzyńskiego przestępcy w kraju na 2 końcu świata, ale ani jedna nie zaprotestuje przeciw agresji naszego największego wroga wobec najbliższego sąsiada
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale ani jedna nie zaprotestuje przeciw agresji naszego największego wroga wobec najbliższego sąsiada


@Maly_Jasio: daj fotkę z protestu, na którym Ty byłeś.
  • Odpowiedz
@Radus: wydaje mi się, że chodzi o obnażenie odrealnienia tych "grup" i silnej potrzeby lansowania. Prawdę mówiąc też mam takie przeczucie (chociaż nie wiem jak sprawdzić), że popularność tagu blm w polskich social była większa niz obecnie czegokolwiek związanego z wojna u sąsiada.
  • Odpowiedz
A ty siedzisz w domu na dupie i nie wiadomo co gorsze - trolujesz czy serio tak myślisz.


@Radus: Wiesz, to że jest jeden idiota to nie jest problem. Problem jest, że na ten moment 909 innych idiotów zaplusowało ten wysryw.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: prawda jest taka że nikt nie lubi Ukraińców. U nas psują rynek pracy. Ogólnie same minusy. Niestety jak nie będziemy o nich walczyć to ruscy wleca do Polski tak samo jak na Ukrainę


@Chopin_fapu: No z tym pauciem to ostroznie, bo nie jeden polski zajebistu majster mial sie pojawic o umowionej porze w umowionym miejscu i potem nie odbiera telefonow ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: kuce bezmyślni i złośliwi jak zawsze, nie wstyd Ci takie głupoty pisać, no nawet nie sprawdziłeś swojej teorii Opie tylko po prostu piszesz co wymyśliłeś, tworząc tym samym błędną narracje ale pasująca do Twojego przykrego zgorzkniałego świata, wstyd tym bardziej że Ci ludzie wyrażają swój sprzeciw a Ty jedyne co robisz to wyzlosliwiasz się na wykopie, zero rigczu z Twojej strony.
  • Odpowiedz