Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna #bekazrozowychpaskow
Julki masowo leżały na wznak w proteście przeciw przypadkowej śmierci murzyńskiego przestępcy w kraju na 2 końcu świata, ale ani jedna nie zaprotestuje przeciw agresji naszego największego wroga wobec najbliższego sąsiada
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@durielek2: Ja nie organizowałem ani nie brałem udziału w protestach w obronie czarnego bandziora, ani w obronie Ukrainy, ale rzeczywistość weryfikuje pięknie lewicowe łby, bo dla nich zebranie się tłumnie w obronie murzyna, który był bandytą jest rzeczą priorytetową, ale w słusznej sprawie to już nie warto. Po prostu to jest banda hipokrytów, która nic dobrego nie robi, a sieje dużo zamieszania i fermentu.
  • Odpowiedz
@durielek2: Nie zesraj się. Porównuję zaangażowanie samych Julek do spraw mało istotnych jak BLM a ogromnie istotnych jak wojna. Jakoś nie widzę i raczej nie zobaczę takiej histerii wśród Julek jak to miało miejsce przy BLM. A jeśli nie będę miał racji to honorowo przestanę się udzielać na mikroblogu
  • Odpowiedz
prawda jest taka że nikt nie lubi Ukraińców. U nas psują rynek pracy. Ogólnie same minusy. Niestety jak nie będziemy o nich walczyć to ruscy wleca do Polski tak samo jak na Ukrainę


@Chopin_fapu: xD
Zabierają pracę ludziom, co mają 2 lewe ręce. Ukraińcy często nawet języka dobrze nie znają (chociaż ogólnie jestem zaskoczony, że wielu z nich mówi bardzo dobrze po polsku), a i tak zrobią tą samą robotę.
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: UK nie chciało być w unii nie tylko że względu na Polaków:) Unia jest wyniszczającą i narzuca dużo swoich prawideł. Ślimak to ryba a mężczyzna może mieć muszle między nogami. No i jakby ktokolwiek się przyglądał co się dzieje na tych wszystkich obradach UE to tak naprawdę jest pakowanie coraz to więcej hajsu do niemieckiej kieszeni i coraz to bardziej uzależnianie się od rosyjskich paliw. Myślę że to był
  • Odpowiedz