Wpis z mikrobloga

Jakieś porady jak wprowadzić na siłownię dziewczynę, która ma 26 lat, od zawsze unikała aktywności fizycznej? Myślałem, żeby na początku dać jakąś bieżnię, mobilizacje, ze trzy ćwiczenia typu air squat, pompki damskie, maszyna na dwugłowe uginanie i na koniec rozciąganie. Czy znacie jakieś może programy/filmiki? Nie mam pojęcia jak się za to zabrać. #pytanie #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
  • 6
@Dyferentny: maszyny powinny być spoko, pokaż wszystko począwszy od rozgrzewki, wytłumacz jakie mięśnie działają itd. Trening powinien być dla niej wysiłkiem ale nie powinien być ciężki, by się nie zniechęciła. Najlepiej jak zrobicie pierwszy trening w piątek czy sobotę, gdyż prawdopodobnie będzie mieć zakwasy i lepiej by miała dzień wolny bez pracy dzień później.
@Dyferentny:
mam to samo u siebie, dostala jakies fbw dla kobiet, bylem z nia 2 razy na silowni, zeby pokazac jak sie robi podstawowe wielostawy i wio. Nie ma co za bardzo rozczulac, tylko wytlumacz, jak ma jesc i progresowac z cwiczeniami. Reszte ogarnie sama.