Wpis z mikrobloga

@Adam_Konarski_z_Katowic z mojej perspektywy: zaintrygowanie tajemnicza sprawą, poczucie szkody i żalu wobec ofiar i chęć znalezienia/ukarania sprawcy oraz ogólnie od dziecka lubiłam czytać kryminały oraz rozwiązywać zagadki więc od czasu do czasu kiedy zajmie mnie jakaś sprawa kryminalna to zaczynam się interesować taką tematyką.

Uprzedzając jakieś idiotyczne teorie nie ciągnie mnie do łobuzów w najmniejszym nawet stopniu ()
@Adam_Konarski_z_Katowic: to była głośna sprawa i do tego mega dziwna bo sprawca zachowywał się irracjonalnie i dwie kobiety zapadły się pod ziemię w biały dzień.
Jak ja zapale światło o 3 w nocy to sąsiad do mnie dzwoni czy wszystko ok a tutaj masz dwa morderstwa i nikt nic nie widział. I jeszcze komunikaty policji to była jakaś porażka.
To był mój pierwszy CSI wykop i akurat bardzo rzadko interesuje się
@Adam_Konarski_z_Katowic: No to mogę proszę Pana odpowiedzieć tylko za siebie. Na pewno nie chciałabym się stać taką ofiarą więc unikanie takich ludzi i sytuacji to priorytet. Kiedyś czytałam książkę o takich gościach i wiem, że niekoniecznie to menele jak ten gość z omawianej sprawy. Niektórzy są wyrafinowani. Poznanie metod działania byłoby skuteczną formą obrony. Coś jak poznanie sztuk walki tylko od strony psychologicznej.
Chociaż mnie osobiście wykop bardziej tego nauczył. (