Wpis z mikrobloga

@szczur_wodny: weź to gówno taguj #przegryw bo nie po to mam ten tag na czarno zeby takie gówno czytać. Z piwnicy wyszedłeś i właśnie odkrywasz świat czy jak? Wiadomo nie od dziś, że jak ktoś jest atrakcyjny to ma łatwiej w życiu. Tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn, a już szczególnie na tinderze
  • Odpowiedz
To nie moj problem że na zlocie bluepillowych normików nie ustaliliscie jednej wersji do tej pory.


@olaf_wolominski: może dlatego, że niepotrzebnie wrzuciłeś nas do jednego worka, a jedyne miejsce gdzie takie zloty się odbywają to twoja wyobraźnia. Z tym "bluepillowych normików" to wypraszam sobie nazywanie mnie słowami, których nie rozumiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
To w koncu zorganizujcie, przydałoby się wam


@olaf_wolominski: ale jakie "my"? Jesteś z Rosji, że tak mówisz?

Zabawne ze jednoczesnie wymagasz od zwyklych ludzi znajomości tęczowych urojeń


@olaf_wolominski: jedyne urojenia jakie występują, to te u ciebie, bo w swojej głowie przypisujesz mnie do jakichś zbiorowości, do których nie należę.
  • Odpowiedz
@ananasowy:

ale jakie "my"?

Wy czyli ludzie próbujący zaprzeczać prawom doboru plciowego aka bluepille.

przypisujesz mnie do jakichś zbiorowości, do których nie należę.

Czyli jednak nie wierzysz w kilkanaście plci i kilkanaście różnych orientacji?
  • Odpowiedz
Próbę badawczą stanowią tysiące mirków którzy "źle zaczynają rozmowy" i "źle stawiają przecinki" i dziesiątki eksperymentów z chadami którzy mogą pisać co chcą.


@olaf_wolominski: To samo można powiedzieć o kobietach - jak jest atrakcyjna, to faceci tracą rozum i pieniądze z portfela, płacą chociażby na streamach na twitchu, czy wręcz zapewniają bogactwo dziewczynom z onlyfans xD
  • Odpowiedz