Wpis z mikrobloga

@ananasowy:

Definicje jakie ci przytoczyłem są powszechnie dostępne na Wikipedii i opatrzone zostały 5 przypisami, które odsyłają nas do dalszej bibliografii.

Dokładnie twoją definicją się posługiwałem gdy tworzyłem to pytanie.

Odpowiadasz
  • Odpowiedz
Dokładnie twoją definicją się posługiwałem gdy tworzyłem to pytanie.


@olaf_wolominski: Nie, w twoim pytaniu nie ma nawet śladu po tym, że zrozumiałeś cokolwiek z omawianej definicji. Nie możesz po prostu napisać byle bzdury i wciskać ludziom kit, że kierowałeś się ich definicjami przy układaniu pytania.

Jak na razie to przekonałeś mnie jedynie do tego że panseksualiści to tacy biseksualiści z fetyszem na chorych genetycznie
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Nieironicznie uważam, że prześledzenie twoich komentarzy może być dobrym źródłem do badania dla psychologów. Na ich podstawie możemy zobaczyć jak katastrofalna dla człowieka jest nieumiejętność przyznania się do błędu. Spójrz - nie wiedziałeś czym jest panseksualizm, a ja podałem ci definicję. Przyznanie się do niewiedzy nie jest wstydem, mogłeś spokojnie w tamtym momencie to zrobić i byłoby po sprawie. Zamiast tego uprawiasz fikołki, manipulujesz, wkładasz mi w usta nie
  • Odpowiedz
Dalsza dyskusja nie odbędzie się jeśli nie odpowiesz na poprzednie pytanie o ewolucji i dlaczego w praktyce nie dzieje się tak jak piszesz. Chętnie się odniosę do reszty, brak odpowiedzi to kapitulacja z twojej strony.


@olaf_wolominski: wiem, że piszesz to do kolegi @ziumbalapl, a nie do mnie, ale chciałem zapytać czy wiesz, że to co robisz jest p o d r ę c z n i k o
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: dobór partner i uniwersalność tych cech to fakt. "Blackpill" to fakt jak i to, że działa na obie płcie.

Zatem w żaden sposób nie czyni to żadnej ze stron gorszej- ktoś może pomyśleć, że kobiety mają łatwiej zapominając przy tym, bądź celowo pomijając, że taki stan rzeczy jest naturalną konsekwencją istnienia blackpillu.

Pytanie do reszty zgromadzonych, czy usuwając stygmatyzację kobiet z blackpill, cały czas będzie on tak atrakcyjny?
  • Odpowiedz
Dalsza dyskusja nie odbędzie się jeśli nie odpowiesz na poprzednie pytanie o ewolucji i dlaczego w praktyce nie dzieje się tak jak piszesz.


@olaf_wolominski: Kapitulacja? Sam zafundowałeś sobie autodekapitację w momencie, gdy zacząłeś racjonalizować błąd poznawczy. O czym mam z Tobą rozmawiać? Mam Cię przekonywać, że Twoje urojenia nie są prawdziwe? Nie mam ochoty.
I nie, nie zaprzeczam teorii ewolucji - myślałem, że się zorientowałeś, że mutacje nie mają związku
  • Odpowiedz
dobór partner i uniwersalność tych cech to fakt.


@ForestTurtles: Udowodnisz?

Pytanie do reszty zgromadzonych, czy usuwając stygmatyzację kobiet z blackpill, cały czas będzie on tak atrakcyjny


Blackpill nie powinien w ogóle istnieć, bo napędza smutnych ludzi w stan, gdzie fundują sobie zaburzenia myślenia, katastrofizacje, zniekształcaja świat. Co z tego, że będziesz stygmatyzowal kobiety? To Ci w ogóle nie pomoże. Ludzie powinni się trzymać od tego z daleka, instynktownie uciekać jak
  • Odpowiedz
@ananasowy
Skąd wziąłeś liczbę 4? Czemu nabierasz wody w usta gdy zlapano cie za rękę podczas manipulacji?

Nie, w twoim pytaniu nie ma nawet śladu po tym, że zrozumiałeś cokolwiek z omawianej definicji.


" Panseksualizm, omniseksualizm[1] — seksualny, romantyczny lub emocjonalny pociąg do osób niezależnie od ich płci, lub tożsamości płciowej[2][3][4]. Osoby panseksualne mogą określać siebie jako osoby „ślepe na
  • Odpowiedz
determinowane są przez ostatnią parę chromosomów


@olaf_wolominski: Płeć nie jest determinowana przez chromosomy, tylko przez wiele poziomów uporządkowania. Przykładowo - osoba z niewrazliwoscia na androgeny jest zupełnie jak kobieta, pomimo męskich chromosomów - może o tym nie mieć pojęcia dopóki nie zrobi odpowiednich badań.

Więc panseksualisci odczuwają pociąg do osób chorych genetycznie z tej definicji
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: wmawiasz mi manipulację sam używając całego szeregu błędów argumentacyjnych jak argumentum ad populum czy ad nauseam czy nieczystych taktyk jak sealioning. Podobnie jak kolega @ziumbalapl nie mam ochoty dłużej się z tobą bawić i obalać kolejnych głupstw, które piszesz. Ty możesz to ciągnąć w nieskończoność, bo widocznie nie masz nic lepszego do roboty, ale ja podziękuję i zajmę się czymś innym. Odpowiadaj sobie na ten komentarz do woli.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Kto ci pozwolił mnie zawolać bez odpowiedzi. Gleba i do budy.

Przyjacielska przypominajka ze płcie są dwie i żadne autystyczne teczowe wrzaski tego nie zmienia, płeć można odczytac z każdej twojej komórki ciała, od włosa w nosie po naskórek z napletka, a @ananasowy to żaden płciowy jednorożec tylko XY facet z fetyszem chlopów przebranych za babę.
o.....i - @ziumbalapl: Kto ci pozwolił mnie zawolać bez odpowiedzi. Gleba i do budy. ...

źródło: comment_1645613854XLDITSF7GeyqaJeM1suTk2.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Przyjacielska przypominajka ze płcie są dwie i żadne autystyczne teczowe wrzaski tego nie zmienia, płeć można odczytac z każdej twojej komórki ciała, od włosa w nosie po naskórek z napletka


@olaf_wolominski: Zapomniałes się odnieść do linku, który dodałem. Nauka uznaje pojęcie tożsamości płciowej, choćbyś tupał nóżką do rana - jest opisane nawet w takich źródłach jak Brittanica. Musi być Ci ciężko się pogodzić z rzeczywistością. Oczywiście, że można odczytać, tylko
  • Odpowiedz