Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vertoo: kiedyś też chciałem, żeby mnie wsparli w budowie zmoty, dużo nie chciałem, tyle tylko, żeby pociągnąć to nieco szybciej, bo samemu większość już mam. Ale okazało się, że nie jestem ani dilerem ani laską, której się wymarzył samochód tylko typowym terenuwiarzem i zebrałem tylko 70zł z 6k.
Dużo ułatwia posiadanie cycków, mam co prawda swoje, ale to raczej nie zachęci potencjalnych darczyńców...
I tak bidnie pcham temat, gdy inni wsiadają
@Sl_w_k_1: W necie masz pełno instrukcji wystarczy Google użyć nie chce jakiegoś bana wyrwać napisz ewentualnie priv ewentualnie polecam weedweek tam masz listę klinik recenzji samego tematu w necie jest tez już trochę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KrolAniolow: właśnie próbowałem na pw.
Ale masz zablokowane.
Wpisałem też w googla medyczną marihuanę. Ale jest tego tyle że głowa boli.
Ale sprawdziłem weedweek i już wiem od czego zacząć.
Dzieki
@iMarket: załóżmy, ze BMW to taka przeciętna rodzina. W tej rodzinie mogą występować różne nazwiska. Każda seria aut, to tak jakby ich nazwiska. Ale pod nazwiskami kryją się konkretne osoby, które maja imiona. Funkcję takich imion pełnią kolejne model(np. E46, f10). Oczywiście nazwy modeli raczej się nie powtarzają, wiec każdy jest jakby wyjątkowy. Mam nadzieje, że pomogłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ethics: za gówniaka za 20zł mogłeś kupić szlugi i czteropak i gumę do żucia, a jeszcze pewnie na bilet na tramwaj by zostało xd teraz za 20zł kupisz lmy niebieskie i zostanie na piwo za 3,5 xd


@Wlasciciel_prawakow: Za mojego dzieciństwa w obiegu były takie małe paczki czipsów za 2000 zł, więc za późniejsze 20 zł mógłbym takich paczek kupić 100.
@wysysacz_glebinowy: jakby byl sprytny to by zrobil na jakas siostre, czy cos, ze niby ma uzywane majtki na sprzedaz albo zbiera na wycieczke do Dubaju i nikomu by nie podpadlo, ze zebrala kilkanascie tysiecy w miesiac.
A jak chlop, to od razu wszyscy w duchu mysla "oho, trawą handluje".
@haabero: całkiem możliwe. W 2001 kosztował 20 zł. Tylko raz to gówno zapaliłem, już nigdy więcej. Choooy wie ile to teraz kosztuje, ale chyba cena faktycznie aż tak poszła w górę. W 2001 wszystko było tańsze. Benzyna, żywność, mieszkania, rachunki itd.
@MagicznyKarolek: no właśnie. A niech sobie piorą te pieniądze. Komu tym krzywdę robią? Wszystko rozchodzi się o podatek i brak zysków dla państwa, stąd handel prochami jest nielegalny. Gdyby to opodatkować, narkobiznesy wyszłyby z podziemia.