Wpis z mikrobloga

Ja mówiący na tagach #blackpill #incel
że trenowanie na siłowni zwiększa atrakcyjność w oczach kobiet, w reakcji słyszę

"Dupa z ciebie a nie blackpilowiec, to nic nie daje, jesteś #gymcel, to droga do nikąd, tylko geny się liczą, wzrost, ryj, budowa ciała, guzik wiesz"


Ja wrzucający zdjęcie swojej umięśnionej wysportowanej sylwetki po latach ciężkiego treningu i mówię jednocześnie że jestem incelem, w reakcji słyszę

Z takim wyglądem nie da się być incelem, jesteś trolem, to albo nie twoje zdjęcie albo masz powodzenie, jesteś kłamcą


#logikaniebieskichpaskow
  • 18
@M_xxx: To przykład tzw dylematu trueceli, szczególny przypadek incela schrodingera. Twój status incela zmienia się w oczach truecela w zależności od tego co mu pasuje do dyskusji akurat i jak może się dowartościować swoją elitarnością.

Jak np powiesz mu że masz mniej niż 180 to opisze ci dokładnie dlaczego masz its over i jeszcze cie wyśmieje jak normik, jak chwile później dowie się że uprawiałeś kiedyś seks to nagle zmieni zdanie
To przykład tzw dylematu trueceli, szczególny przypadek incela schrodingera. Twój status incela zmienia się w oczach truecela w zależności od tego co mu pasuje do dyskusji akurat i jak może się dowartościować swoją elitarnością.

Jak np powiesz mu że masz mniej niż 180 to opisze ci dokładnie dlaczego masz its over i jeszcze cie wyśmieje jak normik, jak chwile później dowie się że uprawiałeś kiedyś seks to nagle zmieni zdanie o 180
Blackpill to nie darcie ryja It's Over albo szydzenie z kobiet. To tylko suche fakty, jak je wykorzystasz zależy tylko od Ciebie. A ludziom i tak nie dogodzisz, rób swoje, tylko nie pajacuj przed kobietami


@ChadMessiah: blackpill na wykopie to tylko darcie ryja. Suche fakty to bluepill, słowo przystojny powstało na długo przed blackpillem
Usuń mi tego plusa bo mi wstyd że mnie taki debil zaplusował.


@M_xxx: popatrz na to z drugiej strony, po raz pierwszy dostałeś plusa od kogoś z na tyle dobrymi genami, ze jakaś dziewczyna go chciała trzymać za rękę, a nie od samych genetycznych odpadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)