Wpis z mikrobloga

Ja mówiący na tagach #blackpill #incel
że trenowanie na siłowni zwiększa atrakcyjność w oczach kobiet, w reakcji słyszę

"Dupa z ciebie a nie blackpilowiec, to nic nie daje, jesteś #gymcel, to droga do nikąd, tylko geny się liczą, wzrost, ryj, budowa ciała, guzik wiesz"


Ja wrzucający zdjęcie swojej umięśnionej wysportowanej sylwetki po latach ciężkiego treningu i mówię jednocześnie że jestem incelem, w reakcji słyszę

Z takim wyglądem nie da się być incelem, jesteś trolem, to albo nie twoje zdjęcie albo masz powodzenie, jesteś kłamcą


#logikaniebieskichpaskow
  • 18
  • Odpowiedz
@M_xxx: To przykład tzw dylematu trueceli, szczególny przypadek incela schrodingera. Twój status incela zmienia się w oczach truecela w zależności od tego co mu pasuje do dyskusji akurat i jak może się dowartościować swoją elitarnością.

Jak np powiesz mu że masz mniej niż 180 to opisze ci dokładnie dlaczego masz its over i jeszcze cie wyśmieje jak normik, jak chwile później dowie się że uprawiałeś kiedyś seks to nagle zmieni
  • Odpowiedz
@M_xxx: Blackpill to nie darcie ryja It's Over albo szydzenie z kobiet. To tylko suche fakty, jak je wykorzystasz zależy tylko od Ciebie. A ludziom i tak nie dogodzisz, rób swoje, tylko nie pajacuj przed kobietami
  • Odpowiedz
@M_xxx: Normą już jest złota zasada pt. "mój przegryw jest większy niż twój" i jeśli cokolwiek robisz, ze swoim to już nie jesteś blackpillowcem ani przegrywem. Dozwolone jest tylko wyzywanie #p0lka, narzekanie i licytowanie się, że ma się gorzej i każdy kto ma lepiej jest normikiem.
  • Odpowiedz
To przykład tzw dylematu trueceli, szczególny przypadek incela schrodingera. Twój status incela zmienia się w oczach truecela w zależności od tego co mu pasuje do dyskusji akurat i jak może się dowartościować swoją elitarnością.

Jak np powiesz mu że masz mniej niż 180 to opisze ci dokładnie dlaczego masz its over i jeszcze cie wyśmieje jak normik, jak chwile później dowie się że uprawiałeś kiedyś seks to nagle zmieni zdanie o 180
  • Odpowiedz
Blackpill to nie darcie ryja It's Over albo szydzenie z kobiet. To tylko suche fakty, jak je wykorzystasz zależy tylko od Ciebie. A ludziom i tak nie dogodzisz, rób swoje, tylko nie pajacuj przed kobietami


@ChadMessiah: blackpill na wykopie to tylko darcie ryja. Suche fakty to bluepill, słowo przystojny powstało na długo przed blackpillem
  • Odpowiedz
Usuń mi tego plusa bo mi wstyd że mnie taki debil zaplusował.


@M_xxx: popatrz na to z drugiej strony, po raz pierwszy dostałeś plusa od kogoś z na tyle dobrymi genami, ze jakaś dziewczyna go chciała trzymać za rękę, a nie od samych genetycznych odpadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: Na wykopie większość ludzi to skrajne jednostki ale nie oznacza to, że dosłownie każdy taki jest. Jak lubią się drzeć to krzyż im na drogę ¯\_(ツ)_/¯ Odnośnie pilli, tak jak kiedyś już pisałem, nasze definicje i ich rozumienie nieco się różni
  • Odpowiedz
@M_xxx: Bo wykopki to radykały. Najpierw ci powiedzą że wygląd najwazniejszy a jak idziesz na siłke poprawić wygląd to mówią że to nic nie da i jesteś gymcel XD No #!$%@? gdzie tu logika?
  • Odpowiedz