Wpis z mikrobloga

#macbook

Cześć Mirki, od wczoraj jestem nowym użytkownikiem maczka i chciałbym się podpytać o jedną rzecz, mianowicie kwestia myszki. Czy są jakieś myszki z adapterem na usb-c za rozsądne $$ albo czy da się jakoś podłączyć myszkę pod bluetooth (mam Logitech M325)?
  • 8
@BigFeet: Twoja mysz musi obsługiwać Bluetooth, a z tego co widzę, to nie obsługuje :) Więc należy myszkę wymienić albo kupić hub/przejściówkę do starej - nie wiem wtedy, jak z jakością takiego dotyku
@k__d no póki co mam ja przez przejściówkę ale to jest ok rozwiązanie w domu. Czyli generalnie mam szukać myszek pod bluetooth które nie mają tego dzyngla do podłączenia do USB.
To tylko jeszcze zapytam czy polecisz jakąś taka myszkę?
@BigFeet: mogą mieć dżungla i odbierać bluetooth za jednym razem.

Touchpad w maku jest na tyle wydajny, że już nie używam myszki w ogóle
@BigFeet: może mieć dongla, bo niektóre myszki właśnie mogą mieć dwa tryby pracy, po odbiorniku i po bt. Jak dopiero się przesiadłeś, to daj szansę trackpadowi, bo poważnie nie potrzeba więcej. Chyba, że podłączasz pod ekran i masz maca z dala od siebie.

W zależności od budżetu, bo od tego dużo zależy. Masz mx 3 koło 450 złotych chyba. Wygodna, dobrze wykonana, fajnie działa pod maczkiem i windowsem. Mx anywhere trochę