Wpis z mikrobloga

Nigdy nie kumałem tego fenomenu kilkudziesięciu tabsów. Ja po kilku godzinach pracy gdy mi się uzbiera kilkanaście po prostu restartuję chroma, bo tak się nie da pracować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@FreakingAwesome: Teraz mam trzy okna po ~30 kart i jak potrzebuje przestrzeni to otwieram czwarte. Chciałbym te wszystkie rzeczy przejrzeć w przyszłości, ale wiem, że jak schowam do zakładek to zobaczę je nie wcześniej niż za rok.
  • Odpowiedz
powiem ci że już duuuuuużo razy miewał ja kolekcję 1k-2k+ na przestrzeni lat ale firefox lubił je regularnie tracić nawet pomimo różnych dodatków służących specjalnie do zapisywania sesji
tzn na starym kompie przy tej liczbie często się #!$%@?ło wszystko
teraz na lapku nowym jest z tym lepiej i jakoś się trzymają w miarę ale też kilka razy się wysypały przez te 2 lata
jakby nie te crashe to miałby ja z kilkanaście
  • Odpowiedz
  • 1
@Chodtok

medikinet


Tak przypuszczałam :)

Czy mógłbyś mniej więcej opisać co znajduje się w tych otwartych kartach?

U mnie przeważnie są to jakieś filmiki/tutoriale na yt albo artykuły do przeczytania "na potem".

Czy często wracasz do tych otwartych kart?

kilka razy się wysypały przez te 2 lata


Może w rzeczywistości nie są dla Ciebie aż tak bardzo istotne. Ja też lubię zachowywać ważne linki, ale mam do tego specjalną konwersacje na messengerze,
  • Odpowiedz
co było np 10 lat temu to nwm nie pamiętam
ale od dawna to króluje wypok chyba xd
tzn przeglądam se gorące czy cokolwiek i otwieram jakiś wpis (czasem znalezisko albo profil) do przeczytania później
jak czasem zabłądzę na reddita i jakiś ciekawy subreddit to też potrafi powstać duuuuuużo kart na później
albo nwm złapię przypadkowy chwilowy hiperfokus na jakimś zagadnieniu czytając jakieś hasło na wikipedii i kończy się kilkoma nowymi kartami
  • Odpowiedz