Wpis z mikrobloga

@Dave987654321: Jeśli chodzi o te samoloty z funkcjonalnymi kokpitami to JF17 naprawdę wydaje się być najlepszym pomysłem. Kompletnie o nim zapomniałem. Jest w pełni symulowany ale przez glass cockpit nie jest aż tak wymagający. Ciekawa opcja na pierwszy płatny moduł.
@purpleyaoguai On ogólnie jest zajebisty, przynajmniej jako moduł, masa detali jak to że TGP na nowo łapie focus jak zmieniasz zoom, kabina ci paruje, jak ładujesz DTC to oprócz lotniska docelowego masz zapisane dane alternatywnych lotnisk, pilot ci może zamarznąć albo dostać udaru, za każdym razem jak uzupełniasz uzbrojenie to musisz zaktualizować DTC i inne takie.
Do tego jak w Harrierze masz możliwość ustawienia sobie w F10 waypointów, routepointow i target pointów
@Dave987654321: Latałem nim chwilę podczas jakiegoś eventu gdzie co tydzień zmieniali pulę darmowych samolotów i nie zwróciłem na niego większej uwagi ale teraz widzę że to naprawdę dobry deal. Musi dobrze sobie radzić na serwerach PvP. Gdy tylko znowu złożę zestaw zastanowię się nad nim, ale najpierw Viggen! Zawsze o nim marzyłem (ʘʘ)

Albo na drugim monitorze sobie otworzyć Chuck's Guide

Miałem okazję korzystać z jego poradników.
@FuzzyWuzzy A propos multi to niektóre samoloty i śmigłowce są dwuosobowe, oprócz szkoleniowych C101 i L39 jest jeszcze F14 gdzie drugi gracz jest RIO oraz Hind gdzie drugi gracz jest strzelcem. Do tego w tym roku ma wyjść jeszcze AH-64D, Phantom oraz być może F15, każdy z nich jest dwuosobowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Dave987654321: Teraz zaczynają się bawić w pojazdy dwuosobowe bo w końcu stworzyli do tego dobrą technologię. Jester w F-14 działa świetnie, Mi-24 też ma swój odpowiednik. Nie mogę też się doczekać dwuosobowego F-15! Jakiś czas temu dodali wsparcie dla dwóch graczy dla Gazeli. Szkoda że nie miałem z kim latać ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@purpleyaoguai W BVR Jeff jest spoko tylko masz słaby silnik więc trudniej ci się rozpędzić żeby dać swoim pociskom przewagę. No i SD-10 jednak nie są tak sprytne jak AIM120C, chociaż nadrabiają to lepszym zasięgiem na dużych wysokościach, na niskich przez to że są grube mają duży opór powietrza.
WVR jest gorzej bo masz tylko odpowiedniki Aim9M
@Dave987654321: Zawsze chciałem sprawdzić się jako RIO w F-14 bo to fajna odskocznia od bycia pilotem. Widziałem wiele filmików na yt właśnie z tej perspektywy i wyglądało to naprawdę dobrze. Nie ma chyba nic lepszego od takiego skoordynowanego latania z ogarniętym pilotem.
@purpleyaoguai Niestety do tego trzeba mieć kolegów xD
No i mój mózg jest zbyt gładki żeby ogarnąć tyle samolotów, na razie latam sobie JF17 i Harrierem, mam MiGa 21 ale jakoś tak średnio mi pasuje chociaż w trybie awaryjnym całkiem nieźle #!$%@?.
Podczas ostatniej promocji kupiłem też F16 ale nie miałem jeszcze okazji go przetestować
@Dave987654321:

Niestety do tego trzeba mieć kolegów xD

Tjaaaa xD
Podczas darmowego triala sporo latałem F-16 i naprawdę przypadł mi do gustu. Chyba bardziej niż F-18. Tylko jest problem z tym że moduł wyszedł już jakiś czas temu a samolot dalej jest w early accessie. Z tego co mi się wydaje nie ma on nawet gotowego modelu zniszczeń.