Wpis z mikrobloga

Wielki szacun za #!$%@? oszustki na 500zł. A ludzie rzucili się do wykopywania i linczu na gościa.
W skrócie: @Kowixx zdobywa lewe kody paysafecard i sprzedaje je po niższej cenie, czyli pierze brudne pieniądze.

Mam mocne podejrzenia że występuje na kamerkach stąd ma Paysafecardy od widzów, można przejrzeć jej poprzednie wpisy gdzie szuka dobrej golarki do ciała oraz pyta jak skonfigurować laptopa z dwoma monitorami aby mogły działać przez wiele godzin.

Jak głupią trzeba być aby przyznawać się publicznie do oszustwa to nie mam pojęcia.

#przegryw #bekazrozowychpaskow
Mieszkopol - Wielki szacun za #!$%@? oszustki na 500zł. A ludzie rzucili się do wykop...

źródło: comment_1645269520w0GWSrORrKrKCftfrNJ680.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 309
@Mieszkopol: skoro pokazuje własną dupę na kamerkach i dostaje za to kody, to:
- gdzie tu oszustwo?
- czemu kody są lewe?
- gdzie tu mamy pranie brudnych pieniędzy?

Nie jestem żadnym bialorycerzem, ale coś czuję, że próbujesz dokonywać ocen moralnych, a używasz przy tym określeń formalno-prawnych, których pojęcia chyba do końca nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
- gdzie tu oszustwo?


@staryhaliny: Źródła kodów nie znamy, ale zakładając kamerki - nieopodatkowana działalność zarobkowa i brak zarejestrowanej działalności gospodarczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) (handel kodami na znaczną skalę)
  • Odpowiedz
Mam mocne podejrzenia że występuje na kamerkach stąd ma Paysafecardy od widzów, można przejrzeć jej poprzednie wpisy gdzie szuka dobrej golarki do ciała oraz pyta jak skonfigurować laptopa z dwoma monitorami aby mogły działać przez wiele godzin.


@Mieszkopol: Szanuję za śledztwo. xD
  • Odpowiedz
@Mieszkopol: wykopek potrafi się do wszystkiego #!$%@?ć xD

Szkoda mi was, serio. Ktoś kogos obrobił na 500 zł to jeszcze szukacie winy w drugiej osobie no bo polka, wiadomo.
  • Odpowiedz