Wpis z mikrobloga

Wielki szacun za #!$%@? oszustki na 500zł. A ludzie rzucili się do wykopywania i linczu na gościa.
W skrócie: @Kowixx zdobywa lewe kody paysafecard i sprzedaje je po niższej cenie, czyli pierze brudne pieniądze.

Mam mocne podejrzenia że występuje na kamerkach stąd ma Paysafecardy od widzów, można przejrzeć jej poprzednie wpisy gdzie szuka dobrej golarki do ciała oraz pyta jak skonfigurować laptopa z dwoma monitorami aby mogły działać przez wiele godzin.

Jak głupią trzeba być aby przyznawać się publicznie do oszustwa to nie mam pojęcia.

#przegryw #bekazrozowychpaskow
Mieszkopol - Wielki szacun za #!$%@? oszustki na 500zł. A ludzie rzucili się do wykop...

źródło: comment_1645269520w0GWSrORrKrKCftfrNJ680.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda mi was, serio. Ktoś kogos obrobił na 500 zł to jeszcze szukacie winy w drugiej osobie no bo polka, wiadomo.


@Greensy:
Ja nie szukam w niej winy, ale uważam, że zasłużyła sobie na to by ją szkalowano. Nie dlatego "bo polka"(zresztą w ogóle bym się nie zdziwił jakby nie uważała się za polkę), a za pisanie o "polackim genie złodzieja".
  • Odpowiedz
@Errad:

a za pisanie o "polackim genie złodzieja


Mieszkam za granicą ponad dekadę a jedyne osoby które mnie okradły to właśnie Polacy, więc niestety coś w tym jest.
  • Odpowiedz
@Mieszkopol: ale ty nie masz nawet żadnych konkretnych dowodów prócz kilku domysłów, zachowujesz się jak przedstawiciel mobu.

Ogarnij się trochę. Jeszcze te domysły o golarce i dwóch monitorach xDDD

Zapewne będzie to dla ciebie zaskoczeniem, ale używanie laptopa z dwoma monitorami jest najczęściej stosowane do ułatwienia sobie pracy
  • Odpowiedz
@Greensy:
No patrz, a ja zostałem okradziony przez Czecha i oszukany przez Holendra. Mogę teraz mówić o "czeskim genie złodzieja" albo "holenderskim genie oszusta"?
O cyrkach, jakie odstawiali Niemiec z Norwegiem w jednej firmie, w której pracowałem też mógłbym sporo powiedzieć więc może zacznę mówić o "niemiecki/norweski genie oszusta"?
  • Odpowiedz
@Errad: to już kwestia statystyki i osobistego doświadczenia, ale niestety z polakami ciężko się dogadać za granicą bo są strasznie zawistni, stąd też zgaduje powód do kradzieży.

No ale to może zwyczajnie moje paskudne (nie) szczęście ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
No patrz, a ja zostałem okradziony przez Czecha i oszukany przez Holendra. Mogę teraz mówić o "czeskim genie złodzieja" albo "holenderskim genie oszusta"?


@Errad: Nie możesz, bo takie rzeczy nie istnieją. A "polski gen złodzieja" jest udowodniony naukowo.
  • Odpowiedz
walcz ze wszystkimi, którzy dają korepetycje - bo nieopodatkowane


@ArmaturaGramatura: czyli jedni są lepsi od innych bo nie muszą płacić podatków? Co muszę robić, żeby w twojej ocenie nie musieć płacić podatków? Gdzie mam się zgłosić po 5k które państwo #!$%@? mi co miesiąc i które jest rozporządzane na potrzeby moje jak i tego #!$%@? darmozjada co pluje na wszystkich i tych podatków nie płaci?
  • Odpowiedz