Wpis z mikrobloga

Wielki szacun za #!$%@? oszustki na 500zł. A ludzie rzucili się do wykopywania i linczu na gościa.
W skrócie: @Kowixx zdobywa lewe kody paysafecard i sprzedaje je po niższej cenie, czyli pierze brudne pieniądze.

Mam mocne podejrzenia że występuje na kamerkach stąd ma Paysafecardy od widzów, można przejrzeć jej poprzednie wpisy gdzie szuka dobrej golarki do ciała oraz pyta jak skonfigurować laptopa z dwoma monitorami aby mogły działać przez wiele godzin.

Jak głupią trzeba być aby przyznawać się publicznie do oszustwa to nie mam pojęcia.

#przegryw #bekazrozowychpaskow
Mieszkopol - Wielki szacun za #!$%@? oszustki na 500zł. A ludzie rzucili się do wykop...

źródło: comment_1645269520w0GWSrORrKrKCftfrNJ680.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aarahon: Przecież ja nigdzie nie pochwaliłem złodziejstwa. Potępiam tego użytkownika bo za długo żyje w internecie zeby wierzyć ze ma taka ilość psc zdobyte w moralny sposób i tyle. Jak polowe tutaj użytkowników mnie bawi absurd sytuacji ze jeden krętacz wyebał drugiego. A jest krętaczem bo kłamie jak z nut. Jak tam kowiks gdzie zdjęcia paragonów? (Napisała w jednym z postów „tak mam je”) No to czemu nie zapostuje zeby
  • Odpowiedz
Potępiam tego użytkownika bo za długo żyje w internecie zeby wierzyć ze ma taka ilość psc zdobyte w moralny sposób i tyle.


@shelkofy: a potępiłeś tego co ukradł jej te PSC?
  • Odpowiedz
@aarahon: On nie nasral tylu postów z których sie wycofał. Nie zaczął prosić wykopu o pomoc gdzie wcześniej robiła deale. Nie wyzywał od najgorszych polaczków. Nie kłamał i mataczył. Trzeba miec siano we łbie zeby robic deale na wykopie po tylu wyjebkach (chyba ze jestes nieświadomy bo masz konto od Wczoraj) sporo tych kradzieży było na rożnych tagach. Robiac deal bierzesz ryzyko na siebie. Potępiam złodzieja ale kowiks za ten
  • Odpowiedz
a potępiłeś tego co ukradł jej te PSC?


@aarahon: Pytam się tylko czy zanim potępiłeś ją to wysmarowałeś podobny komentarz o tym co jej te psc ukradł. Wychodzi na to że chyba nie.

On nie nasral tylu postów z których sie
  • Odpowiedz
@aarahon: Zaciera ślady po tym co pisała. Chociażby ten post gdzie pominęła jakies 5 komentarzy skąd ma tyle psc. Gdzie przyznała ze ma paragony po psc. Wszystko dosłownie musze mowić? Nie nie wysmarowalem ale co to zmienia? Ty byś tak postąpił to ja tez? Pierwsze co rzuciło mi sie w oczy to użytkownik, raczej zła sława. Drugie to treść posta, wyzywanie polaczkowanie itd, proszenie o pomoc po narzekaniu ogólnikowo na
  • Odpowiedz
@aarahon: Ten mem to chyba bardziej kowiks i scamer. Ty chłopie błędne wnioski wyciągasz jak tą gadka i memem zarzucasz mi jak innym co pytali jakas zawiść i polaczkowatosc. Grasz do jednej bramki z kowiks widze XDDD jak tobie sie nie zapala lampka po tym jak omija pytania i mowi ze ma paragon a usuwa post i nic nie udowadnia. To twoje jak i jej zarzuty są śmieszne. DLACZEGO nie
  • Odpowiedz
DLACZEGO nie udostępniła paragonu żadnego na TYLE psc xD


@shelkofy: na 100% ukradła. Staruszce wychodzącej ze sklepu wyrwała xD

Dla mnie jestes taką małpką z która mogłem na skuciu sie pobawić pomarańczą.


@shelkofy: Mam wywalone na oszustów. Pewnie dlatego piszę cztery zdania i dostaję od Ciebie nic nieznaczące wywody. Nie wiem kto tu za małpkę robi.
  • Odpowiedz