Wpis z mikrobloga

Wielki szacun za #!$%@? oszustki na 500zł. A ludzie rzucili się do wykopywania i linczu na gościa.
W skrócie: @Kowixx zdobywa lewe kody paysafecard i sprzedaje je po niższej cenie, czyli pierze brudne pieniądze.

Mam mocne podejrzenia że występuje na kamerkach stąd ma Paysafecardy od widzów, można przejrzeć jej poprzednie wpisy gdzie szuka dobrej golarki do ciała oraz pyta jak skonfigurować laptopa z dwoma monitorami aby mogły działać przez wiele godzin.

Jak głupią trzeba być aby przyznawać się publicznie do oszustwa to nie mam pojęcia.

#przegryw #bekazrozowychpaskow
Mieszkopol - Wielki szacun za #!$%@? oszustki na 500zł. A ludzie rzucili się do wykop...

źródło: comment_1645269520w0GWSrORrKrKCftfrNJ680.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mieszkopol kowixx bardzo mocno wspiera i usprawiedliwia #!$%@? więc to całkiem możliwe, natomiast nie przeżywajmy skąd kto ma kody, tamten typ w #!$%@? przyciął i tyle
  • Odpowiedz
@Mieszkopol tez chciałem robic wpis o tym uzytkowniku. Nie trzeba zarzucać prania pieniędzy ani niczego. Każdy myślący człowiek widząc jak mataczy wywnioskuje ze cos jest nie tak. Omijane pytania, zmiana zdania z tak mam paragony pokaże (bo czemu nie pokazać?) do pokaże jak sie sprawa wyjaśni. Kazdy kto ma troche rozumu wie ze psc nie sprzedaje sie taniej kupując drożej, moze jeden dwa kody ale nie tyle xd ta działalność nie
  • Odpowiedz
Mam silne podejrzenia że @Mieszkopol jest stręczycielem. Ma dużą wiedzę na temat PSC i prostytucji, a we wcześniejszych wpisach widać że interesuje się patowalkami, którymi ostatnio zainteresował się gangster Słowik (Pruszków zajmował się burdelami).

Jak głupim trzeba być żeby przyznawać się do bycia alfonsem to nie mam pojęcia.

  • Odpowiedz
@Mieszkopol: Boże, skończcie się może #!$%@?ć do obcego życia. Nie wiesz z czego są te kody, ale domniemujesz że to oszust. Poza tym serio- my żyjemy w XV wieku żeby #!$%@?ć każdego kto podatku nie zapłacił? Pewnie każdy z nas chociaż przez moment pracował na czarno. Skończcie może strugać wielkich stróżów prawa i #!$%@? się od tego co ktoś robi skoro nie ma to wpływu na wasze życie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mieszkopol: jprd, zajmij się tumanie swoim życiem, zobaczyłeś, że ktoś szuka golarki do ciała to odrazu pokazuje się na kamerkach? #!$%@? się w ten pusty głupi łeb
  • Odpowiedz
@aarahon: Nic takiego nie powiedziałem. Niekoniecznie z oszustwa, równie dobrze moze ma je od Spermiarzy za wymiany jakieś. I wlasnie na to bym stawiał najbardziej niz jakies „pranie”. Pp prostu nikt kto ma od chooya kodów psc na rożne kwoty i sie ich pozbywa nie ma je za pośrednictwem kupna a transakcji najpewniej spermiarskiej. Myślisz ze skąd? Zamiast zdrapek na ślubie dostali kody psc?
  • Odpowiedz
@shelkofy: Tutaj jeszcze cos co zapomniałem. Niech da ci do myślenia to ze dwa razy usunęła wpis, i na jej prośbę zniknęło wykopalisko. Po czym post ze juz zaraz dojada domniemanego złodzieja. Proszę cie XD to jest tak jawny damage control. Zapaliło sie pod dupą
  • Odpowiedz